SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 15:27

SON HABERLER

Kadın dizisinin Şirin’i Seray Kaya’yı adeta çıldırttılar

Özel kanallar reklam azlığı nedeniyle dizilerin yeni bölümlerini Ocak ayı boyunca yayınlamayacak.

Fox TV ekranlarında izleyicilerle buluşan Kadın dizisinin hayranları da yeni bölümlerin ne zaman başlayacağını merakla bekliyor.

Kadın dizisiyle birlikte ismini parlatan Seray Kaya, Şirin karakterini o kadar başarılı canlandırıyor ki, bazı kişiler onu gerçek hayatta da Şirin gibi sanabiliyor.

Sosyal medyada takipçileri ile zaman zaman sürtüşmeler yaşayan Seray Kaya, bir yoruma fena halde bozuldu. Instagram hesabından bir hikaye paylaşımı yapan Kaya, kendisini eleştiren takipçisine ağır konuştu.

Rolü gereği eleştiri ve zaman zaman hakaretlere maruz kaldığını belirten Kaya’ya gelen son mesaj ise ünlü oyuncuyu çıldırttı.

Genç oyuncu, Instagram’daki bir takipçisinin “İki dizide oynayıp Oscar kazanmış gibi davranıyor!” sözlerine sert bir yanıt verdi.

Takipçisinin kendisini yerden yere vuran mesajını hikâye bölümünden yayınlayan Kaya, açtı ağzını yumdu gözünü.

Seray Kaya, “Söylediğiniz şeyleri çok ciddiye aldığımdan değil, bizlere her şeyi söyleme hakkını kendinizde bulmanızdan genelde bu tür şeyleri paylaşıyorum. Bu paylaştığım arkadaş, diğer klavye delikanlıları gibi kendince yorumda bulunmuş. Ben de kendisine sormak istiyorum. Sen kimsin? Sen yanlış bildiğin o düşüncelerinle beni yorumlarken sen kimsin?” şeklinde tepkisini ortaya koydu.

İlgili Haberler