Kadir Doğulu’nun hala açıp açıp izlediği videolar bakın hangileri!

04 Ekim 2018 Perşembe, 11:54
Kadir Doğulu’nun hala açıp açıp izlediği videolar bakın hangileri!
‘Mutluluk sarhoşluğunu ilk defa o gün yaşadım’

Küçük Sırlar dizisinde Ali karakteriyle 2010 yılında ekranda görmeye başladığımız Kadir Doğulu, Çakıl Taşları dizisinin ardından Pis Yedili’de Bayrampaşalı Güney olarak izleyicinin karşısındaydı.

Fatih Harbiye dizisinde Macit karakterine hayat veren Doğulu, dizideki rol arkadaşı Neslihan Atagül ile sette yakınlaştıktan sonra sevgili olmuş ve sonra da 2016 yılında da evlenmişler idi.

Sevdam Alabora dizisinde Gökhan, Beyaz Gece’de Alper, Muhteşem Yüzyıl Kösem’de Mehmet Giray Han, Bana Sevmeyi Anlat’ta Alper ve Babamın Günahları’nda da Ozan karakterlerine hayat verdi.

Kadir Doğulu, Ayten Alpün’ün youtube kanalında yayınlanan programına konuk oldu. Doğulu, muhteşem düğünün bilinmeyenlerini anlattı.

“Düğünümüz için 201 kişi hesapladık ve gönülden çağırdık. Benim iyime kötüme şahit olmuş insanları çağırmak istedim. Akrabaymış değilmiş diye ayırmadım. Sülalem çok geniş. Kimse kırılmasın ama çoğunu çağırmadım.”

“17 yaşında ayrıldım Mersin’den bir şekilde koptuk. Hala organik olarak bağım var, saygıda hiçbir zaman kusur etmem. Bayramda seyranda gidiyorsam kapı kapı dolaşırım hepsini tek tek ama bir süreci birlikte geçirdiğim insanlarla en güzel günümü beraber geçirmek istedik açıkçası. Çocukluğumu bilen insanlar geldi. Anneannem oradaydı… Halam geldi.”

“Kimi görmek istiyorduk? Bizim en kötü anımızı kimler biliyordu? En iyi, en mutlu anımızı kimler biliyordu? Hiçbir şey tasarlamadık. Kapıdan çıkmadan önce mottomuz eğlenmekti. ‘Karıcığım eğlen, hiçbir şeye takılma’ o da bana dedi ki ‘kocacığım sen de eğlen hiçbir şeye takılma’. Ve biz öyle yaptık.”

“Masa masa gezmedik. ‘Bizi görmek istiyorsanız piste buyurun’ dedik. Çok memnunuz. Hala açıp açıp izliyoruz videomuzu. Fotoğraflarımıza bakıyoruz. Hayatımızın mihenk taşlarından biri oldu o gün. Böyle olacağını biz de tahmin etmedik.”

“İlk içki kadehimizi gece 01.00’da içtik.’Mutluluk sarhoşluğu’nu ben hayatımda ilk defa orada yaşadım. Çok keyifliydi. Neslihan bu konuda harika bir eş. Eşin ne demek olduğunu anladım. Böyle bir şey olacağını bilseydim evliliğin yada onunla geçirdiğim zamanın çok daha önce tanışmak, çok daha önce evlenmek isterdim.”

“Ben bir çok kez aşık olduğumu düşünüyordum da, aşk ne demekmiş onu da anladım. Benim insalcım tarafımı çok besleyen ve onu öne çıkartmam için destek olan bir ruh Neslihan.”

” ‘Mutlu evlilik’ diye bir şey yok. Mutlu evliliğe giden yol var. Hadi evlendik, mutlu olalım… Çaba sarf etmezsen nasıl olacak bu? Eşim dediğin insanı tanımazsan nasıl olacak? Eş demek bir olabilmek demek. Teklik yok, birlik var.”

“Sabah kalkalım kahvaltı yapalım. Öğlen yemek yiyelim. İşe gidelim, gelip birbirimize bakalım. ‘Hep mutlu olalım’ yok. Mutlaka sıkıntılar olacak, terslikler olacak. Hayatta oluyor… Bunu nasıl ele aldığınla alakalı… Bana göre hayatta iki önemli akit var. Biri evlilik… ”

Detayları videodan izleyebilirsiniz:

kadir doğulu haberleri için

neslihan atagül haberleri için