SON DAKİKA
25 Nisan 2019 21:26

SON HABERLER

Kadir ve Cansız, ikisinden biri ya da Veli! Çarpışma dizisinde patlamaya az kaldı!

Show TV’de Perşembe akşamları yayınlanan Çarpışma dizisinde derinden ilerleyen bir savaş var ki herkesin hayatını değiştirecek!

Kadir ve Cansız arasında sürüp giden restleşmelerin varacağı nokta merak konusuyken, Kerem’in hayatı da ipin ucunda!

15. bölümde Çarpışma dizisindeki gelişmeler ekran başındakilerin nefesini kesecek!

İşte yeni bölüm özeti:

Cansız pusunun, Kadir de Cansız’ın kokusunu almıştır. Kadir’in karşısında bir çakal, Cansız’ın karşısında bir kurt vardır. Silahlar çekilir, kurt ile çakalın ölüm oyunu başlar. Veli de olan biten her şeyi gizlendiği köşeden ve gergin bir halde izlemekte, Kadir ile Cansız’ın birbirlerini öldürmelerini sabırsızlıkla beklemektedir. Zira, planının tutmaması, Cansız’ın usturasının boğazına dayanması demektir.

Zeynep, Veli’nin ölüm korkusunu daha da perçinleyecek bir hamle yapar. Diğer yanda Kerem, cinayet şube polislerince gözaltına alınır ve emniyete getirilir. Kadir, Kerem’in gözaltına alındığı haberini yaralı halde getirildiği hastanede alır. Kadir ile Kerem’in avukatlığını üstlenen Cemre, Kerem’i kurtarmak, Selim de Kerem’i cezaevinden hiç çıkarmamak için Veli’yle güç birliği yapar. Bu zor günlerinde Kerem’i, Cemre ve ona olan büyük sevgisi ayakta tutacak, Cemre’ye de Zeynep destek olacaktır.

Öte yandan Kadir, yeni bir para transferi yapılacağı bilgisini alır ve büyük bir operasyon düzenler. İşin içinde Veli ve Adem de vardır. Zeynep de Kadir’e, Selim’in ipini çekebilecek belgeler verir. Artık tehlike çanları Selim için de çalmaktadır. Üstüne üstelik Selim’in karşısında, hiç tahmin edemeyeceği kadar güçlü bir de ittifak vardır.

Çarpışma 15. bölüm 2. tanıtımı:

İlgili Haberler