SON DAKİKA
16 Haziran 2019 06:36

SON HABERLER

Kadir, Zeynep’in cesedinin başında kahroldu!Çarpışma 24. Bölüm (Final)

Show TV’de ekrana gelen Çarpışma dizisi, 24. bölümüyle final yaptı.

Finalde Zeynep’in ölmesi büyük üzüntü yarattı.

Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz’ın başrollerinde yer aldığı dizide, Cansız tarafından bıçaklanan Zeynep’i Kadir hastaneye yetiştirdi ama kurtarılamadı.

Kadir’in, Zeynep öldükten sonra onun başında yaptığı konuşma yürekleri dağladı. Zeynep’in yanından ayrılmak istemeyen Kadir, gözyaşları içinde uzun uzun konuştu Zeynep’le.

O sahneleri videodan izleyebilirsiniz…

24. Bölüm Özet:

Kadir, Zeynep’i hızla hastaneye getiririr. Zeynep ölümün kıyısındadır. Cansız’a nefreti katlanarak artan Kadir, onu tanıyan, birlikte iş yapanların isimlerini tek tek öğrenir ve izini sürer. Veli de Cansız’ın peşindedir.
Kadir ile Veli, iki ayrı koldan ve öldüre öldüre Cansız’a doğru ilerlerler. Kadir ve Veli’nin peşinde olduğu haberi kısa sürede Cansız’a da ulaşır. Cansız, adamlarına Aylin’i kaçırmaları talimatını verir. Aylin, Cemre ile birlikteyken zorla kaçırılır. Cansız, Aylin’in hayatına karşılık Kadir’den Veli’yi öldürmesini ister.
Kadir gözünü kırpmadan Veli’yi vurur. Ancak Cansız sözünde durmaz ve Kadir’den, tıpkı Selim gibi kendisini öldürmesini ister. Kadir, Aylin’in yaşaması için tereddüt etmeden silahını başına dayar. Tam da bu sırada bir telefon sesi duyulur Kadir ile Cansız hesaplaşmasının seyri değişir. Artık yolun sonudur ve ikisinden biri için ölüm kaçınılmazdır.

İlgili Haberler