SON DAKİKA
17 Haziran 2019 02:59

SON HABERLER

Zeynep’in acı vedası! Videoyu izleyen Kadir perişan oldu!Çarpışma 24. Bölüm (Final)

Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz’ın başrollerinde oynadığı Çarpışma dizisi, 24. bölümüyle final yaptı.

Dizinin finalinde herkesin içini yakan bir gelişme yaşandı. Cansız tarafından bıçaklanan Zeynep’i Kadir hastaneye yetiştirdi ama kurtarılamadı.

Zeynep’in ölümüyle kahrolan Kadir, onun kendisine bıraktığı veda videosunu izlerken göz yaşlarını tutamadı.

Zeynep, kızı Aylin’i Kadir’e emanet ederken, “Biliyorum çok zor olacak, zorlanacaksın ama geçecek. Üzülmemeye çalış, çünkü üzülürsen geçtiğini anlamazsın, seni seviyorum” sözleri ekran başındakileri de ağlattı.

Zeynep’in son veda sözlerini videodan izleyebilirsiniz…

24. Bölüm Özet:

Kadir, Zeynep’i hızla hastaneye getiririr. Zeynep ölümün kıyısındadır. Cansız’a nefreti katlanarak artan Kadir, onu tanıyan, birlikte iş yapanların isimlerini tek tek öğrenir ve izini sürer. Veli de Cansız’ın peşindedir.
Kadir ile Veli, iki ayrı koldan ve öldüre öldüre Cansız’a doğru ilerlerler. Kadir ve Veli’nin peşinde olduğu haberi kısa sürede Cansız’a da ulaşır. Cansız, adamlarına Aylin’i kaçırmaları talimatını verir. Aylin, Cemre ile birlikteyken zorla kaçırılır. Cansız, Aylin’in hayatına karşılık Kadir’den Veli’yi öldürmesini ister.
Kadir gözünü kırpmadan Veli’yi vurur. Ancak Cansız sözünde durmaz ve Kadir’den, tıpkı Selim gibi kendisini öldürmesini ister. Kadir, Aylin’in yaşaması için tereddüt etmeden silahını başına dayar. Tam da bu sırada bir telefon sesi duyulur Kadir ile Cansız hesaplaşmasının seyri değişir. Artık yolun sonudur ve ikisinden biri için ölüm kaçınılmazdır.

İlgili Haberler