Kalbimin Sultanı, bu kadar güzel bir dizi iken nasıl oluyor da reytingi düşük çıkıyor?

13 Temmuz 2018 Cuma, 09:57
Kalbimin Sultanı, bu kadar güzel bir dizi iken nasıl oluyor da reytingi düşük çıkıyor?

Başrollerinde Ali Ersan Duru, Alexandra Nikiforova ve Emel Çölgeçen’in yer aldığı Kalbimin Sultanı dizisinin 6.bölümü 18 Temmuz Çarşamba akşamı saat 20.00’de Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Dizinin sıkı takipçileri, reytinglerin düşük olmasından şikayetçi…

“Bu kadar güzel bir dizi reytingi nasıl o kadar düşük anlamıyorum” diyen bir izleyicinin mesajına çok sayıda destek var.

Yeni bölümü heyecanla bekleyen izleyiciler, dizinin devam etmesini ve Star TV’nin de sabır göstermesini istiyor.

Rus güzeli Anna Nikiforova’nın her geçen hafta izleyicileri daha da çok kendisine hayran bıraktığı Kalbimin Sultanı dizisi, yaz ekranının izlenebilecek dizilerinden birisi olarak öne çıkıyor.

İşte dizinin 6. yeni bölümünden yeni fragman:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hoşyar Sultan, Anna’nın mektubunda ne yazdığını öğrenmeye kararlı…

Anna, Babasına kendisini affetmesini, muhbir olduğunu ve her şeyi Sultan Mahmud’a itiraf edeceğini yazdığı mektubu kaybetmiştir. Hoşyar Sultan, Anna’nın gizemini ortaya çıkartmakla kalmayıp saraydan da gitmesi için bu gizlenmiş mektupta ne yazdığını öğrenmeye kararlıdır. Sultan Mahmud’a olan duygularından kaçınmaya çalışan Anna, mektubun ortaya çıkması halinde herşeyin altüst olacağının farkındadır.

KALBİMİN SULTANI BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Aksaf Arif ölmüş, son nefesinde Fettah Ağa’nın adını vermiştir. Heryerde aranan Fettah Ağa, ölmediğinden habersiz Esma Sultan ve Halet Efendi için büyük bir tehlikedir. Namık Paşa ise tüm bunlardan habersiz, “artık seni istemiyorum” diyen Esma Sultan’ı tekrar kazanmanın peşindedir.

Saliha Sultan, Civanmert’in evinde babasına bir oyun oynamaya karar verir ve Civanmert’e kim olduğunu hatırlamadığını söyler. Ama oynadığı oyun Saliha’yı başka bir serüvenin içine atacaktır.

Kalbimin sultanı haberleri için