SON DAKİKA
16 Eylül 2019 06:09

SON HABERLER

Kalk Gidelim 27 Nisan Cumartesi 68. yeni bölüm fragmanı!

TRT1 ekranlarının sevilen dizilerinden Kalk Gidelim 67. bölümüyle 20 Nisan Cumartesi akşamı ekrandaki yerini aldı. Dizinin bu bölümünde yaşananların detayını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

27 Nisan Cumartesi akşamı Kalk Gidelim dizisinin 68. yeni bölümü ekrandaki yerini alacak. Ufuk Özkan, Erkan Sever, Emin Gürsoy, Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı ve Hayrettin’in başrollerinde yer aldığı dizinin 68. bölümünden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

Peki dizinin 67. son bölümünde neler yaşandı? Detaylar şöyle:

Mustafa Ali ve Seyfettin evin önündeki tarlayı fidan dikmek için kazarken küçük bir kutu bulurlar. Heyecanla açarlar, içinde sadece kağıtlar vardır. Kağıtlardan birini okuyunca evlatlık alındıklarını zannederler. Seyfettin ve Mustafa Ali bu işin peşine düşerken ummadıkları bir gerçekle yüzleşirler.

Diğer yandan Sevda, Seyfettin’in kız çocuk istediğini anlar ve Hatice Ana’ya durumu iletir. Hatice de kendi kocakarı yöntemleriyle kız olsun diye türlü girişimlerde bulunur.

Dal Ailesi’nde bunlar yaşanırken köyde ise bambaşka bir heyecan vardır. Halil’in satın aldığı, Şakir’in hoca olduğu köyün futbol takımı önemli bir maça çıkacaktır. Tüm köy bu maç için kenetlenir. Gençler bir yandan maça konsantre olurken diğer yandan Canberk ve Sinan da Nehir’in doğum günü için küçük ama etkili sürprizler peşindedir. Sonunda buz adam Veli’yi de çileden çıkaracaklardır.

İlgili Haberler