Ana sayfa Dizi Haberleri Kalk Gidelim 48. yeni bölümünde Nurcan hakkındaki bomba patlıyor!

Kalk Gidelim 48. yeni bölümünde Nurcan hakkındaki bomba patlıyor!

tarafından admin

Kalk Gidelim dizisinin 48. yeni bölümü TRT1 ekranında 8 Aralık Cumartesi günü izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağına dair bilgiler de ortaya çıktı. Ekran başında eğlenceli vakit geçirmek ve günlük hayatın yorgunluğunu atmak isteyenlerin favorisi ‘Kalk Gidelim’ 48. bölümüyle 8 Aralık Cumartesi akşamı saat 20.00’de TRT 1’de ‘Kalk Gidelim’ de bu hafta neler olacak?

İşte dizinin yeni bölümünde yaşanacakların detayları:

Meryem’in süt almamasından sonra Dal ailesi çeşitli yerlere süt satsa da işler istedikleri gibi gitmemektedir. Bunun için bir çıkış yolu aramak için kolları sıvarlar. Süt çiftliği üzerine planları olan başka biri daha vardır. Ercan, elindeki Seyfettin Dal imzalı belgeyi dondurmacılara verip komisyonunu alıp uzamak isterken Meryem’in sıkıştırma hamleleri sonucu bocalamaya başlar. Bocaladığı durumu düzeltmek isterken saplandığı çamura biraz daha batarken ummadığı bir durumla karşılaşacaktır. Şakir, Dudu için özel bir jest yapmak için lunapark kapatmaya karar verir fakat maddi durumu müsait değildir. Şakir babasından para alamayınca ilk arabasını satmaya karar verir.

Veli ve Duru da görüşmediği için Şakir’le Dudu’nun peşine takılınca, lunapark diye çıkılan yolda başlarına gelen türlü maceraları yaşamak zorunda kalırlar. Aileler ise kızların oğlanlarla kaçtığını düşünüp bir karar verecektir. Muhtar ise Şakir’e kahveyi alıp Sadıkla beraber işletmesi hususunda ısrarcıdır. Ne var ki Sadık’ı bir türlü ikna edememektedir.

Kalk Gidelim 48. yeni bölümünde Nurcan hakkındaki bomba patlıyor! 7

Bunun için Hacı Hüseyin’den yardım ister. Hacı Hüseyin hem köydekilerin hem de evdekilerin dertleriyle uğraşmaktadır. Evdeki sıkıntılardan biri de Halim’in aldığı arabadır. Kadınlar arasında bu mevzu büyürken, Sevda da gitgide gelinin
elinden kaydığını düşünür. Diğer yandan Badegül, teyzesine Nurcan’ın kendisine evde ne kadar kollayıp gözettiğini anlatınca, Meryem de yeğeninin o evde gözünün açılması için Nurcan hakkındaki bombayı patlatır.

Eyüp Üstün’ün yapımcılığını üstlendiği Kalk Gidelim dizisinin başrollerini Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı, Erkan Sever ve Hayrettin paylaşırken dizide Beyazıt Gülercan, Nalan Okçuoğlu, Emin Gürsoy, Kerem Kupacı, Kerim Yağcı, Aslı Omağ, Füsun Kostak, Andrey Stan, İlayda Aydın, Ece Aydemir, Sena Çakır, Alper Saylık, Can Kıran,  Alican Okumuş ve
daha birçok başarılı oyuncu yer alıyor.