Ana sayfa Dizi Haberleri Elimi Bırakma 20. bölümünde aşk da var, gerilim de var, büyük bir sürpriz de var!

Elimi Bırakma 20. bölümünde aşk da var, gerilim de var, büyük bir sürpriz de var!

tarafından ker_def

TRT 1 ekranlarında her bölümüyle milyonları ekrana kilitleyen Elimi Bırakma, heyecan ve aksiyon dolu serüvenine kaldığı yerden devam ediyor. Yeni bölümü merakla beklenen dizinin bu hafta yayınlanacak 20. bölümünde neler olacağına dair bilgiler geldi.

Elimi Bırakma dizisinin 20. yeni bölümünde yaşanacakların detayı şöyle:

Azra, mahkemeden önce kardeşi Mert’le bir adım daha yakınlaşır. Kardeşini Sumru’nun elinden almak için açılan davayı kazanma umudu daha da güçlenir… Azra, Cenk ve Feride Hanım da bu konuda Kadir’e güvenirler…

Kadir diğer tarafta gizlice yürüttüğü Melis ilişkisinde duygularına engel olamaz ve Melis’e daha çok bağlanmaya başlar.

Sumru ise Azra’ya sunduğu ağır teklifin karşılığını beklerken Cansu’nun babasıyla yüzleşmesi anne kız arasında büyük bir gerilime neden olur.

Cansu öfkeyle evi terk eder… Cenk ise Azra’ya onu mutlu edecek bir doğum günü sürprizi hazırlar…

Elimi Bırakma 20. bölümünde aşk da var, gerilim de var, büyük bir sürpriz de var! 7

Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaşan Cenk’in hikâyesini anlatan Elimi Bırakma’nın başrollerini Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ ve Kenan Acar gibi ünlü isimler paylaşıyor.

TRT1’in aile bağlarının önemini bir kez daha gözler önüne seren dizisi “Elimi Bırakma”, her Pazar günü yeni bölümleri ile saat 20.00’de TRT1’de.