SON DAKİKA
16 Eylül 2019 03:20

SON HABERLER

Kalk Gidelim 76. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Kalk Gidelim dizisi 3.sezonuyla TRT1 ekranlarında izleyicilere kahkaha attırmaya devam ediyor. Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Hayrettin ve Mehtap Bayri’nin başrollerinde yer aldığı Kalk Gidelim dizisinin 76.bölümü 31 Ağustos Cumartesi günü saat 20.00’de ekranda yer almaya devam ediyor. Dizinin yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı. Videodan yeni görüntüleri izleyebilirsiniz.

Kalk Gidelim dizisini her Cumartesi günü saat 20.00’de TRT1 ekranında izleyebilirsiniz.

İzleyicilerin TRT1 ekranlarında severek takip ettiği “Kalk Gidelim” oyuncu kadrosunda Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Emin Gürsoy, Nalan Okçuoğlu, Aslı Omağ, Kerim Yağcı, Hayrettin, Alper Saylık, Sena Çakır, İlayda Aydın, Alican Okumuş, Andrey Polyanın, Ece Aydemir, Can Kıran, Öznur Ön, Dilara Gül Demiral, Ali Dinç, Ferhat Yılmaz, Burak Diri, Pelin Şahin, Ebuhan Tırtar Ve Bayazıt Gülercan gibi sevilen isimler yer alıyor.

24 Ağustos Cumartesi günü ekrana gelen 75. bölümde yaşananların detayı şöyle:

Sevda ve Şerif, büyük sırlarının ortaya çıkacağından dolayı oldukça gerilmiştir. Bu esnada Sevda’nın anne babasının da Hacı Hüseyin’lere geleceğini duyan Seyfettin’i bir telaş kaplar. Zira Sevda’nın babasının sürekli damat olarak kendisini eleştirmesinden gına gelmiştir. Seyfettin, kayınpederi geleceği için evden uzaklaşma yolları arasa da her seferinde Sevda engeline takılır. Diğer yandan ise Sevda, Şerif’i evden gitsin, uzaklaşsın diye yolunu yapar fakat bu sefer de ummadığı bir durumla karşılaşır. Çünkü Şerif ortada yoktur.

Mustafa Ali ise hiç aklında yokken, beklenmedik bir iş koluyla tanışır; Kuru meyvecilik. Şehirdeki iş adamı arkadaşı ondan bir miktar meyve ister ve bu meyveler beğenilince Mustafa Ali’nin ufaktan girişimcilik damarı kabarır. Nurcan ise işkillendiği Mustafa Ali’nin peşini bırakmaz. Bir yandan tatlı dükkanıyla ilgilenirken diğer yandan Mustafa Ali’nin çevirdiği dolapların kapılarını aralar. Tüm bunlar olurken Meryem, kız kardeşini aramaya devam eder. Bu aramayı yaparken özellikle Badegül’e söylemeye cesaret edemez fakat Badegül, teyzesinin bir şeyler çevirdiğini anlar.

İlgili Haberler