SON DAKİKA
19 Eylül 2019 01:27

SON HABERLER

Yaparsın Aşkım 29 Ağustos Perşembe 165. bölümde neler olacak?

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 165. bölümüyle 29 Ağustos Perşembe saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“HULAHOP ATMA” adlı birinci oyunda kadınlar kendilerinden 5 metre uzaklıktaki erkeklere hulahop atacaklar. Erkekler ise atılan hulahopu başlarından geçirerek yakalamaya ve en çok hulahopu biriktirmeye çalışacaklar.

“ANLA BENİ” adlı ikinci oyunda kadın yarışmacılar kulaklarında yüksek seste müzik varken eşlerinin söylediği kelimeleri doğru bilmek konusunda yarışacaklar.

“BELDE BASKET” adlı üçüncü oyunda kadınlar eşlerinin beline bağlı olan mini potaya 120 saniye boyunca atış yapacaklar ve erkekler atılan topları bellerini kıvırarak potaya sokmaya çalışacaklar.

“SÜRÜNGEN” adlı final oyununda ise yarışmacılar 2 turu sürünerek tamamlamaya çalışırken ter dökecekler.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 165. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 29 Ağustos Perşembe saat 20.00’de FOX’ta.

İlgili Haberler