Ana sayfa Dizi Fragmanları Kalk Gidelim dizisinde dönüşü olmayan zor yolda!

Kalk Gidelim dizisinde dönüşü olmayan zor yolda!

tarafından admin

Kalk Gidelim dizisinin 21 Mart Cumartesi günü 102.yeni bölümü yayınlanacak. TRT1 ekranlarının sevilen dizisinde Nurcan, İstanbul hayatına geri dönüyor… Mustafa Ali’yi Seyfettin bile kurtaramayacak! Ufuk Özkan, Mehtap Bayri, Erkan Sever, Emin Gürsoy,Ayça Varlıer, Hayrettin’in başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı ile ilgili detayları haberimizde bulabilirsiniz.

TRT 1 ekranlarının sevilen, usta oyuncu kadrosu ve güçlü aile hikayesiyle izleyicilerine keyifli anlar yaşatan aile komedi dizisi ‘Kalk Gidelim’ ‘de sular durulmuyor, heyecan dinmiyor. 18 Mart Cumartesi günü 102. bölümü yayınlanacak olan ekranların en organik dizisi Kalk Gidelim’de bu hafta neler olacak?

Nurcan, Meryem’den Mustafa Ali’nin yeniden fabrika sahibi olduğunu öğrenmenin şokunu atlatamamıştır. Fabrikaya dair bir şok edici bilgi de Duru’dan alır ve Mustafa Ali’ye çok kızar. Mustafa Ali’nin bu durumdan dolayı başı derde girecektir hem de dönüşü zor olan bir yolda…

Bir yandan Nurcan, bir yandan ortağı Affan ikisiyle de sorunlar yaşayacaktır. Bu arada Seyfettin’den destek alacaktır. Ancak bu sefer ilginç bir şekilde İnsaf’ın yardımına da ihtiyaç duyacaktır. Hal böyle olunca içinde bulundukları durum gittikçe komik olmaya başlayacaktır.

Şerif ve Behice, Nurhatçe’yi de alıp başka bir şehre taşınmak istemektedirler. Bu fikri destekleyen tek kişi Ercan olur. Ercan’ın ise Suzan’la başı derttedir. Suzan, Ercan’ın kim olduğunu hatırlamaya çalışacaktır. Ercan’ın Suzan’dan kaçışı yoktur.

Kalk Gidelim heyecan ve kahkaha dolu yeni bölümüyle 18 Mart Cumartesi Saat 20.00’de TRT 1’de…