Ana sayfa Dizi Haberleri Kanal D çok iddialı bir dizi hazırlatırken başroldeki iki oyuncunun ayrılık kararları kafa karıştırdı!

Kanal D çok iddialı bir dizi hazırlatırken başroldeki iki oyuncunun ayrılık kararları kafa karıştırdı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Sosyal medyada son birkaç gündür Ozan Dolunay’ın Kanal D’de yayınlanacak olan Hayallerim, Babam ve Ben isimli diziden ayrıldığı iddiası dolaşıyor. Uzun bir süredir hazırlıkları devam eden dizinin yeni sezonun etkili projelerinden birisi olması bekleniyordu.

Ozan Dolunay ile birlikte Berrak Tüzünataç ikilisi başrolde yer alacaktı ve projeyi de izleyiciler merakla bekliyordu. Henüz nedeni tam olarak bilinmese de Ozan Dolunay’ın projeden ayrıldığının ortaya çıkması sosyal medyada hayranlarının yorumlarına bakılır ise doğru bir karar. Bazı takipçileri “Sonunda kurtuldu” diyerek bu durumu kutlayan paylaşımlar yapıyor.

Ozan Dolunay’dan önce de dizi için anlaşma yaptığı belirtilen Tansel Öngel’in ayrıldığı yönünde iddialar ortaya atılmıştı. Hatta yönetmen olarak anlaşma sağlanan Cevdet Mercan’ın da diziyi bıraktığı haberleri gündemde yer aldı.

Bu üç önemli ismin bir dizi için anlaşıp daha sonra da ayrılması sıkıntılı bir durum olup olmadığı sorularına yol açıyor.

Kanal D çok etkili dizilerle son 2 sezondur iyi bir çıkış yaptı. Hayallerim Babam ve Ben isimli dizinin de güçlü bir çıkış yapması bekleniyordu. Ancak yaşanan 3 ayrılıktan sonra dizi ile ilgili planların da bozulduğu anlaşılıyor.

Ağustos ayı içinde yayında olması beklenen dizi için yeni oyuncularla görüşmeler devam ediyor. Şimdilik sadece Berrak Tüzünataç’ın kadın başrol olarak kaldığı bilgisi var.

Bir sosyal medya fenomeninin hikayesi olarak ekrana gelecek olan dizinin hikayesi tanınmış senaristlerden Sırma Yanık’ın yazması ve günümüz dünyasına ışık tutacak olması dikkat çeken noktalar olmuştu.