SON DAKİKA
15 Ağustos 2022 18:10

SON HABERLER

Kanal D yeni dizi heyecanı yaşıyor, reyting sonuçları çok merak ediliyor!

Kanal D ekranlarında yaz sezonunun ilk dizisi olarak Aşkın Tarifi’ni göreceksiniz. 7 Haziran Pazartesi akşamı dizinin ilk bölümü izleyicilerle buluşacak. Kanal D’nin üst üste fragmanlar yayınlayarak öne çıkartmaya çalıştığı diziye verilen önem hemen anlaşılıyor. Başrolde Kadir Doğulu olunca bir de hem oyunculuk hem de aşçılık tutkusunu ünlü oyuncu aynı yapımda bir araya getirince Aşkın Tarifi için de beklentiler artıyor.

Reyting sonuçları da merakla beklenmekte olan Aşkın Tarifi dizisinin 1. bölümü öncesi tanıtımlar sıklaştırıldı. Yapımını NTC Medya, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, başrollerini Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün paylaştığı Aşkın Tarifi Pazartesi 20.00’da Kanal D’de başlıyor!

Dizinin kadrosunda Cem Davran, Alper Saldıran, Yasemin Baştan, Ümmü Putgül, İdil Sivritepe, Atakan Yılmaz, Elif Melda Yılmaz, Mehmet Şeker, Deniz Gürkan, Gökhan Niğdeli, Selim Akgül, Onur Yakıcı ve Batuhan Bayır gibi isimler yer alıyor.

şkın Tarifi dizisinin yönetmen koltuğuna Deniz Koloş otururken, projenin yaratıcı yapımcılığını Birsel Çıkıncı üstleniyor. Dizinin senaryosunu ise Leyla Oter ve Doruk Erengül kaleme alıyor.

Kendi halinde bir kebap ustası olan Fırat, kaderiyle oynayan ünlü yaşam koçu Doktor Aşk’a dersini vermek ister. Fırat’ın öfkeyle çıktığı yolculuk, onu bir Fransız restoranına sürükler. Geçmişte Fransız mutfağında iyi bir şef olan Fırat, tutkunu olduğu mutfağa yeniden kavuşurken; restoranın sahibi, güzeller güzeli Naz Soyluer sayesinde de gerçek aşkla tanışır. Doğu ve batı mutfaklarını harmanlayan, yemek sihirbazı Fırat Şef, herkesi şaşkına çevirecek tarif defterinde bir tek Aşkın Tarifi olmadığını anlayacaktır.

Tarifsiz bir aşk yolculuğuna çıkan Fırat, Doktor Aşk’a “aşk dersi” verebilecek mi? Yoksa ava giderken avlanacak mı? Fırat, Aşkın Tarifini bulabilecek midir, ya da Aşkın Tarifi var mıdır?

Aşkın Tarifi Pazartesi 20.00’da Kanal D’de başlıyor!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler