Kanal D’de bomba gibi bir dizi başlıyor

16 Eylül 2018 Pazar, 08:51
Kanal D’de bomba gibi bir dizi başlıyor

Başrollerinde Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç Töre ve Hazal Subaşı’nın başrollerini paylaştığı Kanal D’nin yeni dizisi Bir Umut Yeter, yeni sezonun en iddialı yapımlarından birisi olarak gözüküyor.

Adını Sen Koy dizisindeki başarısıyla konuşulan Hazal Subaşı’nın sezon sonunda diziden ayrılma kararı alması ve Kanal D’nin yeni dizisine başrol oyuncusu olarak katılması büyük yankı yapmıştı.

Hazal Subaşı’nın performansı hayranları tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Kanal D’nin çok iddialı dizisi Perşembe günleri ekrana gelecek.

İlk bölümün yayın tarihi 27 Eylül saat 20.00 olarak belirlendi.

Ancak Perşembe günleri Bir Zamanlar Çukurova, Avlu, Bizim Hikaye, Mehmetçik Kutül Amare gibi önemli yapımlar da var.

Anlaşılan Perşembe akşamları kıran kırana bir reyting mücadelesi izleyeceğiz.

Peki dizinin konusu ne? İşte detaylar:

Elif ile Derya’nın mucizevi bir tesadüfle kesişen hayatları, beklenmedik olayların ardı ardına yaşanmasına neden olurken, arada kalan; günahsız, masum, küçük Umut ve geçmişte yaşadıklarıyla hayata küsen Yılmaz’dır…

Askerlikten malulen emekli olan Yılmaz, Köyceğiz’in ıssız bir adasında bulunan deniz fenerini kendine sığınak olarak seçtiğinde, yeni ve yalnız bir hayata başladığını düşünüyor ama yanılıyordur.

Hayattan fazla beklentisi olmayan Yılmaz’ı Köyceğiz’e bağlayan ilk şey Elif’in hayat sevinci olmuştur. Elif’le aşık olmadan evlenip hayata tutunma kararı aldığında ise yeni ailelerinin tek eksiğinin bir bebek olduğunu biliyordur. Ancak Elif’in peş peşe bebeklerini kaybetmesi, ikisini de perişan eder… Ta ki Elif’in cansız bir bebek dünyaya getirdiğinin ertesi sabahı, dalgaların kıyıya savurduğu küçük bir kayıktan gelen bebek çığlığının denizin tüm sessizliğini bozmasına kadar…

Elif, bebeği Allah tarafından bir hediye olarak görürken, Yılmaz bunun yanlış olduğunu biliyordur. Elif’in bebeği emzirmesiyle bebeğin ağlaması dursa da yıllar boyu sürecek bir vicdan azabı başlayacaktır.

Bu tesadüf; Yılmaz, Elif ve kaybolan çocuğunu arayan Derya arasında beklenmedik gelişmelere neden olacak ve herkesin hayatını derinlemesine etkileyecektir.

Bir Umut Yeter haberleri için

esra bilgiç töre haberleri için