Ana sayfa Dizi Fragmanları Kanatsız Kuşlar dizisi 1. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı

Kanatsız Kuşlar dizisi 1. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı

tarafından ker_def

Yaz dizileri arasında en çok merak edilenlerden birisi de ATV’de yayınlanan olan Kanatsız Kuşlar isimli dizi. Dizinin ilk bölümünün çekimleri sona ererken 2 tanıtım filmi de arka arkaya geldi ve izleyiciden beğeni topladı.

Henüz ekrana gelmemiş olmasına rağmen tanıtımları sosyal medyada dönen ve tıklanma rekorları kıran dizi, dram ve heyecan dozu yüksek sahneleriyle soluk soluğa izlenecek, sezona damgasını vuracağa benziyor.

Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun’un üstlendiği, senaryosunu Hakan Haksun’un kaleme aldığı Kanatsız Kuşlar’da başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyor.

Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü… İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor.