Ana sayfa Dizi Haberleri Kanunsuz Topraklar dizisi çok etkili geliyor, Uğur Güneş heyecanını saklamıyor!

Kanunsuz Topraklar dizisi çok etkili geliyor, Uğur Güneş heyecanını saklamıyor!

tarafından admin

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Esra Dermancıoğlu ile Uğur Güneş ikilisi, Bir Zamanlar Çukurova dizisine üçüncü sezonda veda etmişlerdi. İkili aylar sonra bir araya gelerek yemek yedi… Uğur Güneş, kameralara yeni projesi hakkında ilk kez detay verdi.

Kanunsuz Topraklar isimli yeni Fox TV dizisinde başrolde yer alan Uğur Güneş, Esra Bilgiç ile partner oldu… Uğur Güneş hayranlarının muhteşem Bir Zamanlar Çukurova performansından sonra çok heyecanlandığı yeni dizi yakında başlayacak.

Kanunsuz Topraklar isimli diziden ilk kez detay veren Uğur Güneş, “Yeni bir projeye başladık. Devam ediyoruz, bayram tatili girdi şimdi. Çok yoğun çalışıyoruz. Eylül’de yayına gireceğiz” açıklamasında bulundu.

Kanunsuz Topraklar dizisi çok etkili geliyor, Uğur Güneş heyecanını saklamıyor! 7

Güzel bir proje olacağını belirten Uğur Güneş, bu yaz aylarında 5 gün tatil yaptığını ve sonrasında yeniden çalışmalara yoğun şekilde devam ettiklerini anlattı. “Güzel bir işle dönüyorum tekrar ekrana” ifadesini kullanan Uğur Güneş, anlaşılan yeni projesine çok ısınmış ve hikayeyi çok beğenmiş.

Setleri özlediğini de ifade eden Uğur Güneş, “Mayıs’tan beri başladık çekimlere, Eylül’de yayına gireceğiz. Çok güzel bir iş olacak” diye konuştu.

Faruk Teber’in yönetmenliğini yaptığı Kanunsuz Topraklar dizisinin senaryosunu çok beğendiğini anlatan oyuncu, “Uzun zamandır böyle bir senaryo ile karşılaşmadım. Çok büyük bir işle giriyoruz. Bir daha da böyle bir iş gelmeyecek muhtemelen. ” diyerek iddialı bir projenin geldiğini söyledi.