Kara Sevda 8. bölümde büyük şüphe!

02 Aralık 2015 Çarşamba, 06:06


Kara Sevda dizisi izleyicilerine yeni bir bölümle gelmeye hazırlanıyor. Star Tv’nin sevilen dizisi Kara Sevda’nın 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı.

Kara Sevda 8. bölümüyle izleyenlerinin ekranlarına geliyor. Star Tv’nin iddialı dizisi Kara Sevda’nın bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Kara Sevda yeni bölümden detaylar..

Kara Sevda son bölümde neler olmuştu:

Emir ve Nihan’ın mutluluğunu uzaktan izlemek, Kemal’in acısını da intikamını da kamçılar. Artık bu oyunun kuralı yeniden yazılacaktır. Kemal attığı ilk adımdan itibaren, Emir’le sonu gelmeyen çekişmesini başlatmış olur.

Nihan ise hayatında daha fazla çekişme istemez. Kalbinin karışmasına engel olmak zorundadır ve çareyi Kemal’den uzak durmakta bulur. Bu kararla eski düzenine çekilmek isterken, Kemal’den uzak durmanın kendi elinde olmadığını görecektir.

Zeynep konusunda koyulan yasaklara rağmen Ozan Zeynep’in peşini bırakmaz. Ama yolunu kesen bu sefer ailesi değil, hiç tahmin etmediği biri olacaktır.

Emir, Tarık ve Zeynep’le bağlarını güçlendirmenin peşindeyken; Kemal’in Leyla’yla dostluğu, tarihi bir an yaşayacaktır. O andan sonra bağları ya kopacak, ya eskisinden de güçlü hale gelecektir.

Kemal’in mücadelesi artık Nihan ve Emir’in yanı başında sürerken, Emir’in içinde taşıdığı şüpheler katlanarak artacaktır.

BURAK ÖZÇİVİT haberleri için

KARA SEVDA haberleri için