Ana sayfa Dizi Fragmanları Kara Tahta dizisinde Atlas ve Irmak’ın seçimi, Bekir’i yeni kumpaslara sürüklüyor!

Kara Tahta dizisinde Atlas ve Irmak’ın seçimi, Bekir’i yeni kumpaslara sürüklüyor!

tarafından ker_def

Başrollerinde Furkan Andıç, Miray Daner ve Cengiz Bozkurt’un yer aldığı Kara Tahta, yeni bölümü ile izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. TRT 1’in iddialı yapımları arasında gösterilen Kara Tahta, 1 Haziran Çarşamba günü sekizinci bölümüyle ekranlara gelecek. Peki, tanıtımları ile büyük merak uyandıran dizinin altıncı bölümünde neler olacak?

“Irmak ve Atlas’ın fırını küllerinden yeniden yaratma inancı Bekir için oldukça yaralayıcıdır. Arif ise bu olay sonrasında oğlunu korumak için öğretmenini feda etmesi gerektiğinden emin olur. Aylin’in Atlas sayesinde dudaklarından dökülen bir kelime dahi Arif’in fikrini değiştirmez. Bu durum da Sevgi ile gerilim yaşamasına sebep olur.

Atlas öğrencilerinden aldığı güçle öğretmenliğe devam etmenin bir yolunu bulur. Son hamlesini yapan Bekir, Cafer’in elindeki tehlikeli bilgiden habersizdir. Bu bilgi yüzünden büyük bir fedakârlık yapmak zorunda kalır. Atlas ve Irmak’ın yakınlığı, dostlarının kuyusunu kazması Bekir’i bambaşka kumpaslara sürükler. “

Kadrosunda; Furkan Andıç, Miray Daner, Cengiz Bozkurt, Kerem Aslanoğlu, Yasemin Yazıcı, Selen Uçer, Çiçek Dilligil, Mine Tüfekçioğlu, Nizam Namıder gibi birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar otururken, senaryosunu ise Erkan Birgören kaleme alıyor.

Kara Tahta, sekizinci bölümüyle 1 Haziran Çarşamba günü TRT1’de…