Ana sayfa Sosyal Medya Karan’ın 2. yaşını kutlayan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in hayranlarından büyük sürpriz!

Karan’ın 2. yaşını kutlayan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in hayranlarından büyük sürpriz!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi.com/Detay – Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, 2017 yılı Haziran ayında evlenmişlerdi. Oğulları Karan ise 2019 yılının Nisan ayında dünyaya gelmişti. 13 Nisan doğumlu olan Karan, 2 yaşına girdi. Evlerinin bahçesinde oğulları için küçük bir parti veren çiftin mutlulukları fotoğraflarına da yansıdı.

Evcen ve Özçivit, sosyal medyadan bu güzel anlarının fotoğraflarını hayranları için de yayınladılar. Balonlarla süslenmiş bahçede pastanın önünde aşağıdaki pozu verdi çift.

Karan’ın ikinci yaşı için şeker hamurlarından yapılmış çeşitli hayvanların olduğu pasta ile birlikte Karan’ın mutluluğu da fotoğraflara yansımakta.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, pandemi koşullarında en yakınları ile küçük partiden bir de hayranlarına teşekkür mesajı yayınladılar.

Karan’ın doğum günü için güzel bir sürpriz yapan ikilinin hayranları, farklı vakıflara bağış yaptılar. Bu bağışla ilgili bilgileri de çiftle paylaştılar.

Fahriye Evcen, gönderilen bu mesajları sayfasında paylaşarak, oğlu adına yapılan bu güzel sürpriz için hayranlarına teşekkür etti.