SON DAKİKA
26 Nisan 2019 01:16

SON HABERLER

Kardeş Çocukları dizisinde Hayat, sosyeteye girmenin heyecanını yaşarken, büyük bir tesadüf onu bekliyor!

Star Tv’nin yeni dizisi Kardeş Çocukları’nın 4. bölüm tanıtımı yayınlandı.
Televizyongazetesi/Detay

Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç ve Afra Saraçoğlu’nun oynadıkları dizinin 4. bölümünde Hayat, annesini bırakıp gelmenin ağırlığını yaşıyor.

Teyzesi tarafından istenmediğini farkeden Hayat, İstanbul’da kalmaya devam edecek ama annesini arkada bırakmış olmanın acısını da içinde taşıyor.

Kızının tavrına rağmen ona büyük bir sevgiyle bağlı olan Ümran ise dayanamayıp İstanbul’a kızının yanına gidecek.

Hayat, bir taraftan annesini özlerken bir taraftan da sosyeteye girmenin heyecanını yaşayacak. Teyzesine özenen Hayat, annesinin gelmesiyle birlikte bir tesadüfün de içine düşecek!

Babası olduğunu henüz bilmediği Yıldırım ile annesi sandığı teyzesi Ümran’ın Yıldırım ile karşılaştığı sahnenin devamı ise merak konusu oldu.

İşte Kardeş Çocukları 4. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Ümran ve Umay’ın yıllar sonra karşı karşıya gelmesi sadece ikisi için değil Hayal ve Hayat için de sarsıcı olur. Ümran, Hayat’la birlikte köye geri döner ama ne köy, ne de Hayat eskisi gibi değildir. Hayat, yaşadıklarının acısını var gücüyle annesinden çıkarırken, onlardan kurtulduğu için rahat bir nefes alan Umay ise başını nasıl bir belaya soktuğunun farkında olmadan, hayatındaki tüm krizleri yönettiğini sanır. Öte yandan Yıldırım, adım adım hayatını değiştirecek sırlara yürüdüğünden habersiz, attığı her adımda Umay’ın dünyasına biraz daha yaklaşır. Hayal’in Volkan’la ilgili yaşadığı derin hayal kırıklığının yıkıcı sonuçları, hem Umay’ın hesaplarını hem de Ümran’ın umutlarını yerle bir eder. Umay, yaptığı şeytani anlaşmanın bedelini ödemek üzereyken Yıldırım ve Ümran en beklemedikleri anda geçmişleriyle karşı karşıya kalır.

İlgili Haberler