SON DAKİKA
17 Eylül 2019 11:26

SON HABERLER

Kardeş Çocukları’nda Hayat gerçekle yüzleşirken, Umay harekete geçiyor!

Star TV’de Pazar akşamları ekrana gelen Kardeş Çocukları dizisinde Hayat, teyzesinin Yıldırım’ı annesinin elinden aldığını öğreniyor. Henüz teyzesinin gerçek annesi olduğunu bilmeyen Hayat, annesi bildiği Ümran’a yaptığı haksızlığı da görüyor.

Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç ve Afra Saraçoğlu’nun oynadıkları dizide sırrı ortaya çıkan Umay, bu kez Rezzan ile restleşecek! Umay’ın “Katilsin” dediği Rezzan, kalp krizi geçiriyor.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Hayat’ın gerçeği öğrenmesiyle, Umay ve Ümran için yeni bir dönem başlar.

Hayat bütün pişmanlığıyla annesine sıkı sıkı sarılırken, Umay yıkılır fakat yenilgiyi kabul etmeye niyeti yoktur. Hayat, henüz Umay’ın yalanlarını hazmedememişken, Hayal’in Volkan’la yaşananları öğrenmesiyle ortalık karışır.

Hayal’in dinmek bilmeyen öfkesiyle kopan kıyamet, Ümran ve Umay için de sınav olacaktır. Arka arkaya ortaya dökülen gerçeklerin ardından, Hayat’ın evden ayrılmaya karar vermesiyle Ümran ve Umay tehlikeli bir savaşa girer.

Hayat ve Ümran’ın kararlılığı karşısında, Umay en güçlü silahını kullanmaktan çekinmez. Annesiyle birlikte yeni bir sayfa açmaya kararlı olan Hayat’ın, Yıldırım’a olan öfkesi ise artık Ümran için yıkıcı bir haldedir. Umay, pamuk ipliği gibi sökülen sırların arasında köşeye sıkışırken Reşat ve Cansel’in uygunsuz görüntüleri dengeleri değiştirmek üzeredir.

Diğer yanda, Rezzan’ın Umay’ın Ümmü olduğunu öğrenmesi ise yeni bir yüzleşmenin fitilini ateşler. Geçmişin gölgesi sadece Umay’ın değil, Ümran ve Yıldırım’ın da bugününü karanlığa boğmak üzeredir.

İlgili Haberler