SON DAKİKA
1 Şubat 2023 15:40

SON HABERLER

Kaş yapayım derken, göz çıkarmak buna denir! Sefirin Kızı dizisi dehşeti yaşattı resmen!

Televizyongazetesi.com/Detay – Star TV’de yayınlanan Sefirin Kızı dizisi, dün akşam 29. bölümüyle ekrandaydı. Dizinin yeni bölümünün son sahnesi, izleyenleri adeta şoka soktu! Hamile numarası yapan Menekşe’nin peşine Lorki düştü. Menekşe korku içinde ondan kurtulmaya çalışırken, abisi ve annesi de hiç bir şey yapamadı. Lorki, elindeki bıçağı karnına saplayınca Menekşe’nin hamile olmadığını da anladı.

Bu sırada “Sen gebe bile değilsin, herkesi kandırıyorsun, şeytansın sen” diyen Lorki’nin arkasında bir anda Sahra belirdi. Sahra’nın Lorki’nin boğazını kestiği görülürken, herkes dehşete düştü.

Lorki yere yığılırken, Menekşe de yaşanan bu sahne sonrasında dayanamayıp bayıldı. Annesi başında beklerken de Sancar eve geldi ve Menekşe’yi yerde gördü.

Bu sahneden sonra ne olacağını bir sonraki bölümde göreceğiz ama bir kaç dakikalık final sahnesi, izleyenleri şoka sokarken, pek çok eleştiriyi de beraberinde getirdi!

Sahra’nın Akın’dan çok daha fazla psikopat olduğu, Lorki’nin boğazını hiç düşünmeden kestiği sahne, izleyicinin sinirlerini bozdu.

Üstelik kimi izleyicilerin Menekşe’nin bıçaklanması ve ölmesi dileğini tekrarladığı yorumlar da izleyenleri ayrı bir ikilemin içine sokarken, toplumun kanayan yarası olan ‘kadın cinayetleri’ konusunun da gündeme getirilerek tartışmanın boyutunu başka bir yere taşıdı!

Kimi izleyiciler Menekşe için ‘oh olsun’ derken, bazı izleyiciler de gerçek hayata vurgu yaparak bu tür cinayetlerin, erkeklerin kadınları öldürdüğü olayları hatırlatarak sahneyi eleştirdi.

İzleyicileri sosyal medyada bir tartışmanın içine iten sahnedeki dehşet anları ise konuşulmaya devam ediyor.

Aynı zamanda Menekşe ve annesinin, Nare ve Sancar’ın evlenmesini engellemek için hocaya gidip muska, büyü yaptırması da başka bir tartışmaya neden oldu.

Sefirin Kızı dizisi, izleyicinin ayarlarını bozdu bu sahneyle adeta! Sosyal medyadaki tartışmalar ve yorumlardan bir kısmını ve sahneyi aşağıda yayınlıyoruz….

 

 

 

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler