Ana sayfa Dizi Fragmanları Kasaba Doktoru dizisinde Hakan ve Mine’yi bekleyen zorlu süreç

Kasaba Doktoru dizisinde Hakan ve Mine’yi bekleyen zorlu süreç

tarafından ker_def

Kasaba Doktoru dizisinin 17. bölümü 23 Eylül Cuma akşamı izleyicilerle buluşacak. Yeni bölümde Hakan ve Mine’yi bekleyen zorlu ameliyat… TRT 1’in beğeniyle izlenen dizisi ‘Kasaba Doktoru’, 23 Eylül Cuma akşamı on yedinci bölümde neler yaşanacağı çok merak ediliyor.

Yayınlanan her bölümünde heyecan dozunu artıran ‘Kasaba Doktoru’ yine nefes kesen bir bölümle izleyicilerin karşısına çıkacak. İşte dizinin bu hafta yayınlanacak yeni bölümünden detaylar?

Ömer’in kurulda verdiği karar Yalçın’ı kurtarırken Hakan büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Bu sırada Mine’den acı haber gelir, Zeynep ile Reyhan’ın hayatı tehlikededir. Mine ile Hakan zorlayıcı bir ameliyata girmek zorundadır.

Neslihan ve Yalçın, Uluçınar’ın yapısını değiştirmek için hastaneye gelir, Hakan’ın tepkisi ile karşı karşıya kalırlar. Hakan’ın, Mediha’ya bu kadar hızlı organ bulunmasıyla ilgili şüpheci tavrı Ömer’in içine kurt düşürür. Ömer gerçekler konusunda Leyla’ya yalan söyler ve vicdan azabı çeker. Nakil için hazırlıklar tamamdır.

Mediha önemli bir karar verir. Bu karar Ömer için zorlayıcıdır fakat kabullenmekten başka çaresi yoktur. Zeynep uyanır fakat kötü talih annesinin peşini bırakmaz. Bu durum başta Mine ve Hakan olmak üzere tüm Uluçınarlıları derinden etkiler.

Mine ve Hakan aralarındaki kopan ipleri tamir edebilecek midir? Ömer’in sürprizi Leyla ile ilişkilerini ne yönde etkileyecektir?

‘Kasaba Doktoru’ yeni bölümüyle Cuma günü TRT 1’de…