Ana sayfa Dizi Fragmanları Kasaba Doktoru dizisinde Leyla’nın hastalığı Ömer’i sarsıyor!

Kasaba Doktoru dizisinde Leyla’nın hastalığı Ömer’i sarsıyor!

tarafından ker_def

TRT 1’in beğeniyle izlenen dizisi Kasaba Doktoru, 21 Ekim Cuma akşamı yirmi birinci bölümüyle ekranlara geliyor. Gitmek ve kalmak arasındaki Ömer, Leyla’nın hastalığı ile sarsılıyor…

Yayınlanan her bölümünde heyecan dozunu artıran ‘Kasaba Doktoru’nda bu hafta neler olacak? İşte detaylar: Leyla’nın ani gelişen hastalığı herkesi tedirgin eder. Ömer bu durumdan kendisini sorumlu tutar, Leyla’nın yanında olmak ister ama işler beklediği gibi gitmez. Üstelik Berk de yeniden onunla rekabete girecektir.

Yalçın, Neslihan ile ilgili öğrendikleri üzerine oyun planını değiştirir. Beklenmeyen bir müttefik sayesinde, Erol’un ortadan kaybolmasını sağlar. Neslihan iz peşindedir.

Hakan ve Mine’nin ilişkisi sağlamlaşır fakat Leyla ile Ömer için aynı şeyi söylemek mümkün değildir. Leyla hiç istemese de Ömer’e daha önce başvuru yaptığı hastanede çalışmak için Ankara’ya gitmesini söyler. Ömer gitmekle kalmak arasında bir karar vermek zorundadır.

Hakan, Mine, Leyla ve Ömer bir vakayla ilgili gerçeği ortaya çıkarınca yaşananlar Uluçınar’dan birinin hayatının tehlikeye girmesine sebep olur. Bu sırada Neslihan’ın yaptığı bir hamle, Uluçınar’ın varlığını tehlikeye sokacak planı başlatır.

‘Kasaba Doktoru’ yeni bölümüyle Cuma günü TRT 1’de…