Ana sayfa Dizi Fragmanları Kefaret bitti ama Özge Özacar’ın diğer dizisi sürüyor!

Kefaret bitti ama Özge Özacar’ın diğer dizisi sürüyor!

tarafından ker_def

Yeni Bölümleriyle Her Cuma puhutv’de… puhutv Orijinal dizisi ‘Seyyar’, yeni bölümleriyle Cuma günleri izleyici ile buluşuyor. Beyoğlu’nun arka sokaklarından bir hayat hikayesini ekrana taşıyan dizi, yeni bölümüyle 6 Ağustos Cuma günü puhutv’de… En son Kefaret isimli dram dizisinde izlediğimiz Özge Özacar, 35 bölümlük serüveni geçtiğimiz hafta tamamladı. Başarılı performansı ile göz dolduran oyuncu, 10 bölüm de Seyyar dizisinde yer almıştı. Seyyar’ın son 2 bölümü kaldı. Özge Özacar, iki farklı yapımda aynı dönemde yer almak zorunda kalmıştı ve çok yorulduğunu da itiraf etmişti.

Yapımcılığını Limon Yapım’ın üstlendiği ‘Seyyar’ seyirci ile buluşuyor. Başrollerinde; Ozan Ağaç, Özge Özacar ve Erdem Kaynarca’nın yer aldığı ‘Seyyar’, merak uyandıran etkileyici senaryosu ile de dikkat çekecek. Yönetmenliğini Cem Özüduru üstlendiği ‘Seyyar’ın senaryosunu; Cem Özüduru ve Ozan Ağaç birlikte yazıyor.

9. Bölümde neler yaşanacağı ile ilgili detaylar şöyle: İsmail Dağ, Yasin ile Çiğdem’le konuşmaktadır. Mahalleden kurtulan Suat’ın hedefindeki isim Seda’dır. Suat Seda’yı evinde ziyaret ettikten sonra akşam için hazırlıklarını yapar. Önce Suriyelilerle konuşup gelmeleri gereken yeri söyler sonra da İsmail’le son bir konuşma yapmak ister. Beyoğlu sokakları kanlı bir geceye hazırlandığının farkında değildir.

Yayın Günü: 6 Ağustos Cuma / Yeni Bölüm – 9. Blm

Yapım: Limon Yapım
Yönetmen: Cem Özüduru
Senaryo: Cem Özüduru ve Ozan Ağaç
Oyuncular: Ozan Ağaç (Yasin), Özge Özacar (Çiğdem), Erdem Kaynarca (Suat), Zeynep Coşkun (Seda), Nevzat Yılmaz (İsmail), Eşref Seyitoğlu (Tarık), Nalan Olcayalp (Leman), Onur Alagöz (Rıfat), Emir Ünver (Kudret), İbrahim Şahin (Ali), Semiha Bezek (Bahar), Vurgun Adayalı (Hüseyin), Emirhan Akbaba (Hamit), Yaşar Karakulak (Nedim), Fatih Berk Şahin (Tufan), Burak Altunsoy (Ömer), Serkan Beşiroğlu (Cihan) ve Alperen Aldanmaz (Uğur) gibi önemli isimler yer alıyor.