Ana sayfa Dizi Fragmanları Kefaret dizisini bekleyen büyük sorunlar!

Kefaret dizisini bekleyen büyük sorunlar!

tarafından ker_def

Fox TV ekranında ilk iki bölümü büyük ilgi gören Kefaret dizisinin başrolünde Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur bulunuyor. Dizinin ilgi çeken bir konusu var ve reytinglerde çok iyi geldiği için yapımın başaralı bir ekran başlangıcı yaptığını söyleyebiliyoruz.

Pazar akşamlarının en çok izlenen dizisi olan Kefaret’in 3. yeni bölümü de merakla bekleniyor. Zeynep ve Sinan arasındaki aşkın nasıl gelişeceği, Ahmet’in Zeynep’i kazanmak için neler yapacağı merak ediliyor. 5 yıldır aradığı kızını hiç de beklemediği bir anda karşısında bulunan Zeynep, hayatının şokunu yaşıyor ve yanında yine Sinan komiser var.

Ancak Sinan ve Zeynep ilişkisi de sorunlarla dolu. Zeynep’in bir sözü Sinan’ı sevdiğine yönelik işaret olarak algılanmıştı. 3.bölümdeki bu söz fragmana yansıdı ve izleyiciler de bir aşkın gelişinin işareti olarak bu sözlere dikkat kesildi. Zeynep, “Şimdiye kadar kızımı özledim, şimdiden sonra seni mi özleyeyim” diyerek Sinan’a olan olan içten gelen sevgisini de aslında itiraf etmiş oldu.

Peki Kefaret dizisinin 3. yeni bölümünde başka neler yaşanacak? İşte tüm detaylar:

Zeynep, 5 yıldır aradığı kızını hiç beklemediği bir anda karşısında bulmanın şokunu yaşarken, Ahmet’in dağılmış ailesini bir araya getirme çabaları Meltem’in verdiği büyük bir haberle suya düşer.

Ölüm döşeğinde olan Sabri suçunu itiraf eder ancak Sude’nin ruh sağlığı için birkaç yıl daha kaçırıldığını asla bilmemesi gerekmektedir.

Sabri, arkasında dudak uçuklatan bir servet ve kimsesiz bir çocuk bırakırken, Sinan ve Zeynep, Sude’ye durumu nasıl açıklayacaklarını bilemez haldedir. Sinan’ı ise çok daha büyük bir sorun beklemektedir.