SON DAKİKA
25 Nisan 2019 15:38

SON HABERLER

Kemal Doğulu, Aleyna Tilki’ye “Daralırsan gel yanıma ben seni korurum” demiş!

Geçtiğimiz yıllarda televizyon ekranının vazgeçilmez isimlerinden olan Kemal Doğulu, moda programlarının sevilen jüri üyeleri arasındaydı… Ancak son dönemde Doğulu, ekranlarda yer almamakta. Genç şarkıcı Aleyna Tilki hakkında konuşan Doğulu, ilgi çekici sözler söyledi.

Kemal Doğulu, önceki akşam İstanbul Ortaköy’de bulunan Majestueux Club’da sevenleriyle buluştu.

Sahne öncesi gazetecilerle sohbet eden Kemal Doğulu, “Aleyna Tilki için ‘Allah aşkına artık şu kızın yakasını bıraksınlar, Aleyna’ya daralırsan gel yanıma ben seni korurum, sohbet olur, destek olur, el elden üstündür ve beraber bir proje bile olabilir’ dedim” diye konuştu.

“MODACI DEĞİLİM!”

Artık moda yapmak istemediğini söyleyen Kemal Doğulu, “Tüm Türkiye beni modacı sanıyor aslında modacı değilim. Ben sanat yönetmeniyim, kreatif direktörüm, stilistim yani modacıların yaptığı şeyleri bağlayıp birbirine insanlara giydiriyorum. Eskiden giyimime çok dikkat ederdim şimdi sadece örtünüyorum” dedi.

KADİR DOĞULU BABA OLUYOR MU?

Geçtiğimiz yıl 3 kardeşini de evlendiren Kemal Doğulu, kardeşi Kadir Doğulu’dan müjdeli haber geldi sorusunu yanıtsız bırakırken; “Ne olur, ne çıkar bilmiyorum. Onun boş gününde ben doluyum, benim boş günümde o dolu ama telefonda görüşüyoruz” dedi.

“SILA’NIN ASKERİYİM!”

Kısa bir süre önce sevgilisi Ahmet Kural’dan şiddet gördüğünü iddia eden Sıla Gençoğlu ile ilgili de “Sıla’nın askeriyim, aslında kadınların askeriyim. Ben bu konuyla ilgili çok sertleşebilirim ama girmek istemiyorum gerçekten şiddete yüzde iki bin beş yüz karşıyım ve ne olursa olsun kolundan tuttum demesi bile bana göre ters diyen Kemal Doğulu; Kolundan da tutamazsın arkadaş!” diye konuştu.

İlgili Haberler