Ana sayfa Dizi Haberleri Kendi Düşen Ağlamaz dizisi yeni rakipleri ile sert bir mücadele içine girdi!

Kendi Düşen Ağlamaz dizisi yeni rakipleri ile sert bir mücadele içine girdi!

tarafından ker_def

Yaz döneminin iddialı yapımı olarak öne çıkan Kendi Düşen Ağlamaz dizisi, eğlenceli bir hikayeye sahip. Dizi yaz döneminde en iyi reytingleri alan projelerin başında geliyordu. Ancak Eylül ayı ile birlikte hem yeni projeler hem de geçen sezonun iddialı yapımları yeniden ekrana dönmeye başladı.

Aldatmak isimli atv dizisinin yanı sıra, Kanal D’nin yeni projesi Dilek Taşı da perşembe rekabetine katıldı. Ayrıca 21 Eylül’den itibaren Hudutsuz Sevda isimli Fox TV dizisi de izleyicilerle buluşacak. Böyle iddialı dram yapımlarının karşısında eğlenceli bir konusu bulunan TRT1’deki Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin reyting rekabeti de bir hayli zor olacaktır.

Türk televizyon izleyicisinin dram yapımlarına fazlasıyla ilgi duyması, komedi odaklı dizilerin dram yapımları karşısında reyting elde etmekte zorlanması gibi bir durumun yaşandığı bilinen bir gerçek. İşte bu noktada Kendi Düşen Ağlamaz dizi projesi için zorlu bir dönemin başladığını söylemek yanlış olmayacaktır.

Başrollerini Hakan Yılmaz, Eylül Tumbar, Selen Soyder ve Enes Koçak’ın paylaştığı eğlenceli hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla milyonların gönlünde taht kuran Kendi Düşen Ağlamaz, 14 Eylül Perşembe akşamı on üçüncü bölümüyle ekranlara gelecek.

Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde Alize ve Serkan arasındaki eğlenceli bir o kadarda çekişmeli evlilik oyununda bu hafta neler olacak?

Kadir, günler sonra, Alize’nin kına gecesinde ortaya çıkar. Herkes, Kadir’in gerçekleri Alize’ye söyleyeceğini düşünür ancak Kadir, kimsenin beklemediği bir hamle yapar.

Sarp’ın kardeşi olduğunu öğrenen Serkan, annesiyle ilgili yaşadığı tüm hayal kırklığını Sarp’a yansıtınca Sarp çareyi evden kaçmakta bulur ancak giderken yazdığı mektup, Serkan’ın, Sarp’ın peşine düşmesini sağlar. Serkan ve Alize, Sarp’ı sağ salim bulmak için harekete geçerler.

Sarp’ı bulduklarında Serkan artık kardeşini kabullenir. Ancak Sarp’ın en büyük hayalini gerçekleştirmek için Alize’den yardım istemesi, Alize-Serkan ilişkisindeki tüm dengelerin değişmesine neden olur. Kendisinden saklanan büyük sırrı öğrenen Alize, ne yapacaktır?

Kendi Düşen Ağlamaz 14 Eylül Perşembe saat 20.00’de TRT 1’de…