Kendine İyi Bak 178. Bölümün tamamını full hd izleyin

05 Ekim 2018 Cuma, 05:44
Kendine İyi Bak 178. Bölümün tamamını full hd izleyin

Kendine İyi Bak’ta bugün; Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel ev yapımı “mısır konservesi” tarifi ve cam ocak temizliği, ekmek tahtası dezenfekte etme, tıkanan lavoba için doğal önerilerde bulunurken; Beyin, Sinir ve Omurilik Cerrahisi Op. Dr. Gökhan Özçınar bel ve boyun ağrılarına sebep olan yanlışlar ve ağrılardan kurtulmanın yollarını anlatıyor. KBB Uzmanı Doç. Dr. Ozan Seymen Sezen ise burun estetiği, dudak estetiği ve kepçe kulak ameliyatı hakkında bilinmeyenleri paylaşıyor….Hayat senin baktığın kadar güzel!

Ebru Akel Sancak’ın sunumuyla Kendine İyi Bak programının 178. bölümün tamamını full hd olarak videodan izleyebilirsiniz.

Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak artık hafta içi her gün sizlerle!

Ebru Akel Sancak’ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak yeni yayın döneminde, yeni saatiyle hafta içi her gün sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

Kendine İyi Bak hafta içi her gün Show TV’de!

ebru akel haberleri için

kendine iyi bak haberleri için