Ana sayfa Dizi Haberleri Kerem Bürsin’in İspanyol hayranları yine harikalar yarattı!

Kerem Bürsin’in İspanyol hayranları yine harikalar yarattı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Sen Çal Kapımı isimli romantik komedi dizisiyle dünyanın birçok ülkesinde geniş bir hayran kitlesine ulaşan Kerem Bürsin, özellikle İspanya’da ve İspanyolca konuşulan ülkelerde çok sevilen birisi haline geldi.

Kerem Bürsin, oyunculuk konusunda yeni arayışlar için geçtiğimiz yıl İspanya’ya gitmiş ve çeşitli ziyaretlerin yanı sıra hayranı olduğu İspanyol aktör Antonio Banderas ile de tanışma fırsatı bulmuştu. Ünlü oyuncunun İspanya’da kurduğu bu bağlar, şimdi Türkiye’de yaşanan deprem felaketi sonrası bir iyilik adımı olarak yansıyor.

Kerem Bürsin’in İspanyol hayranları, Kahramanmaraş’ta yaşanan deprem felaketinde yaralanan vatandaşların yaralarının sarılması için bir yardım kampanyası başlattı. Hayranlar uluslararası bir bağış çalışması yaptıklarını belirterek, AHBAP Derneği üzerinden bağış toplamaya başladı.

Kerem Bürsin de twitter hesabı üzerinden yapılan bu yardım çalışması için “Sizi seviyorum” diyerek minnettarlığını sergiledi.

Kerem Bürsin’in paylaşımına yanıt veren hayran sayfasında şu ifadeler yer aldı: “Yapacağımız hiçbir şey bu trajediden etkilenen tüm insanlara yardım etmeye yetmeyecek. Hepimiz için bir ilham kaynağısın, böyle olduğun için teşekkürler.”

blank

Yapılan bu yardım çalışmasında 130 bin TL civarında bir para toplandığı ve kampanyanın devam ettiği görülüyor.

Kerem Bürsin de depremin ilk günlerinde Ahbap Derneği’ne depremden etkilenen vatandaşların ihtiyaçlarında kullanılmak üzere 200 bin TL bağışlamıştı.

Oyuncu ayrıca İngilizce olarak bir video paylaşmış ve uluslararası alanda yardım çağrısında bulunmuştu.

Oyuncunun bu çağrısı da sosyal medyada çok yankı bulmuş ve yardım faaliyetlerine büyük katkı sağlamıştı.