SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 09:03

SON HABERLER

Kerem, Ceyda’nın foyasını ortaya çıkardı! Afili Aşk 5. Bölüm

Kanal D’nin sevilen dizisi Afili Aşk, 5. bölümüyle ekrana geldi.

Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in başrolünde oynadıkları dizide Ceyda, Ayşe ve Kerem’in peşini bırakmıyor.

Evliliklerinin sahte olduğunu kanıtlamak için her yolu deneyen Ceyda, sonunda yakayı ele verdi.

Ayşe’nin fotoğraflarını çeken adamı bulan Kerem, işin ucunda Ceyda’nın olduğunu öğreniyor.

Kerem, Ceyda’nın oyununu bozarak onunla yüzleşiyor ve ona göz dağı veriyor.

O sahneleri videodan izleyebilirsiniz…

Afili Aşk 5. Bölüm – Kerem bütün planın Ceyda’nın planı olduğunu öğreniyor.

Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start – up çalışmasıyla sektörün lideri haline getirmiştir. Getirmiştir ama babası Muhsin’in gözünde adam olamamıştır. Çünkü Kerem yiyip içip, gezip tozup, her çiçekten bal alma şiarıyla hayatını yaşayan biridir.

Keremlerin atölyesinde işçi olarak çalışan Ayşe de biri despot, diğeri hayırsız iki ağabeyi kontrolünde renksiz, tatsız bir hayat yaşayan zeki, güzel ve kalbi iyilik dolu bir kızdır. Tek umudu, bir süredir sevgili olduğu Berk ile evlenmek ve bu hayatı geride bırakmaktır. Ancak ağabeyleri onu mahallenin zengin çocuğu Sabri ile evlendirmek isteyince Ayşe, Berk’e bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Bunu duyan Berk ortadan kaybolur.

Kendi halinde, saf ve iyi yürekli bir mahalle kızıyken hem ailesi, hem de aşk hayatından darbe üzerine darbe yiyen Ayşe, hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapmaya karar verir. Bu kararı vermesinde en büyük etken olan Kerem, aynı zamanda Ayşe’nin kurbanı olacağından habersizdir. Ayşe, Kerem ve kendisini ömür boyu birbirine bağlayacak hamleyi yaparak oyunun kurucusu olur ancak bu oyun ikisinin de içinden çıkamayacağı şekilde ayaklarına dolanacaktır.

İlgili Haberler