SON DAKİKA
21 Eylül 2019 18:45

SON HABERLER

Kimse Bilmez dizisi reyting zaferini kutluyor!

atv’nin sevilen dizisi Kimse Bilmez, 12.bölümüyle ekranda yine fırtına gibi esti.3 Eylül Salı akşamı yayınlanan 12.bölüm reytinglerde yine zirvede yer aldı. Dizinin kış sezonunda da devam etmesi bakımından elde ettiği bu reyting büyük bir başarı olarak görülmekte.

Salı akşamları ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan Kimse Bilmez, 12’nci bölümüyle Salı akşamının en çok izlenen dizisi oldu. Yapımcılığını Baba Yapım, yönetmenliğini Kartal Çidamlı ve U. Hakan Eren’in üstlendiği atv’nin sevilen dizisi Kimse Bilmez, dün yayınlanan 12’nci bölümüyle, Tüm Kişiler kategorisinde en çok izlenen yapım oldu. Kimse Bilmez’in yeni bölümü, Tüm Kişiler’de %5,31 izlenme oranı ve %16.16 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.

DUYGU, PİLOT’U ELE VERECEK Mİ?

Ali ve Pilot, Ali’nin zekası sayesinde Takacı’nın tuzağından kurtuldu. Ancak Vedat’ın Takacı’yı öldürmesi Pilot’u da kaçak durumuna düşürdü. Pilot, Duygu’nun yanındayken polisler tarafından basıldı. Duygu, Pilot’u ele verecek mi?

ALİ, SEVDA VE UYGAR’I OTEL ODASINDA GÖRDÜ!

Uygar, Ali ve Sevda’yı ayırmak için plan kurdu. Sevda’yı çekim bahanesiyle kandırarak bir otel odasına götürdü. Sevda duştayken Uygar onun haberi olmadan odaya girdi. Ali’nin onları odada yakalamasını sağladı. Otel odasında Uygar ve Sevda’yı baş başa gören Ali ne yapacak?

İşte 13.bölüm fragmanı:

Başrollerini Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal’ın paylaştığı dizide Zeynep Elçin, Zehra Yılmaz, Ferdi Kurtuldu, Kubilay Penbeklioğlu, Özlem Başkaya, Yiğit Koçak, Selda Özbek, Hakan Altıner, Timur Ölkebaş, Burak Haktanır, Onur Dikmen, Mehmet Ali Kaptanlar, Adnan Biricik, Ahmet Mekin ve Asya Taşkın gibi usta isimler de yer alıyor.

Kimse Bilmez, her Salı saat 20.00’de atv’de!

İlgili Haberler