SON DAKİKA
8 Aralık 2022 22:12

SON HABERLER

Kimse kusura bakmasın! Sefirin Kızı dizisinde yürekler, Nare ve Gediz için atıyor artık!

Televizyongazetesi.com/Detay – Star TV’de bu akşam 20. bölümü yayınlanacak olan Sefirin Kızı dizisi heyecanla bekleniyor. Aslında heyecanla beklenen daha çok bu hafta Nare’nin Gediz’e ne yanıt vereceği… Zira Gediz, Sancar’ı karşısına almak pahasına, aşkına karşılık bulamaması pahasına itiraf etmeyi sonunda başardı.

Bir süredir izleyici, Sancar ve Nare ilişkisinden ümidini kesmişti. Zira Sancar’ın hareketleri, tavırları, sinirli ve gergin halleri, evli olmasına karşın Nare’yi sürekli yanında tutmaya çalışması, konağa getirmesi, agresif konuşmaları nedeniyle artık Nare’yi Sancar’a yakıştıramıyor.

Evli bir adam olmasına karşılık Nare’nin de ne peşini bırakıyor ne de onun bir başkası ile bir ilişki yaşamasına imkan verecek bir tavır sergiliyor. Maço halleriyle izleyicinin gittikçe sinirlerini bozan bir karakter haline geldi. Nare gibi narin, zarif, ince düşünceli, okumuş, eğitimli bir kadına izleyici, benzer özelliklerdeki Gediz’i yakıştırıyor.

Sancar ona güvenmekte zorluk çekerken Gediz’in sorgusuz sualsiz güveni, Nare’yi korumaya çalışırkenki ince tavırları, dürüstlüğü Gediz’i Nare için daha olası bir adam haline getirmekte. Son olarak Sancar’ı karşısına alacağını bile bile aşkını Nare’ye itiraf etmeyi de başardı. Şimdi top Nare’de… Ya Sancar’la adına ‘destan’ dedikleri ama artık destanlığı kalmayan bir aşkın umuduyla mı koşacak, yepyeni tertemiz bir aşka yelken mi açacak?

Senaristler ne derse desin, sosyal medyada NarGed hashtag’leri TT oluyor. Geçtiğimiz hafta sosyal medyaya damgasını vuran aşk-ı ilandan sonra bu haftaki durum merakla bekleniyor. 20. bölüm tanıtımında Sancar’ın bu itirafı öğrenip Gediz’in evine gitmesi, annesi ve kız kardeşine gözdağı veren konuşmaları iyice çileden çıkardı izleyenleri!

Gediz’in “Düşmanlığımı göze al dedin, aldım” sözleri tanıtıma damgasını vururken Gediz’in aşk itirafı da izleyenleri mutlu etti.

Gediz, “Nasılsın diye sormak yetmiyor artık bana. Şimdi sana söyleyeceğimi hiç söylemem zannediyordum. Bu bana Sancar’a malolacak. Hatta oldu bile… Ben sadıcıma düşman olacak kadar, asla yapmam dediğim şeyleri yapacak kadar, kendime hayret edecek kadar sana aşığım Nare…” dedi ve Nare ile birlikte izleyici de bakakaldı ekrana.

Uraz Kaygılaroğlu’nun oynadığı Gediz, izleyicinin gözbebeği artık. Neslihan Atagül’ün hayat verdiği Nare kimi seçecek merakla bekleniyor ama Engin Akyürek’in oynadığı Sancar için izleyici çoktan ümidi kesmiş durumda!

İşte Sefirin Kızı, Gediz’in Nare’ye aşkını itiraf ettiği 19. bölümdeki sahne…

İşte Sefirin Kızı 20. bölüm tanıtımı:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler