Kiralık Aşk dizisinin yeni bölümüne nefes kesen sahne

19 Nisan 2016 Salı, 21:36


Kiralık Aşk 43. bölüm fragmanında nefes kesen sahne!

STAR TV’nin izlenme rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk son bölümü ile herkesi ekrana kilitledi. Defne ve Ömer arasında geçen romantik anlar izleyenleri şaşırttı. Peki yeni bölümde neler olacak? Kiralık Aşk 43. bölüm fragmanı ve ilk detaylar haberimizde.

Kiralık Aşk 43. bölüm fragmanı yayınlandı. Ekranların sevilen dizisi Kiralık Aşk 43. bölümde Defne ve Ömer arasında sürpriz dakikalar yaşanacak. Kiralık Aşk 43. bölüm fragmanı ve yeni bölüm ile ilgili merak edilenler haberimizde.

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kiralık Aşk, defile sonrası verilen gösterişli bir partiyle başlıyor! Ne oluyorsa bu partide oluyor, ortalık karışıyor. Üstelik basın da orada!Ömer’in şehir dışında bir seminere gitmesi lazım. Sinan bunu, “Defne ve Ömer’in arasındaki buzları eritecek” bir ön balayı olarak organize ediyor. Bakalım Sinan, bir dargın bir barışık çiftimizi ikna edebilecek mi?

Diğer yandan Yasemin harekete geçiyor. Hamlelerine çok şaşıracaksınız! Beklenmedik hamleler ard arda geliyor!Neriman İplikçi’nin yeni bir hedefi var: Fikret GALLO! Neriman bu, Fikret Gallo’yu taktı kafaya. O kadını buradan gönderecek. Neriman’ın ince hesapları nereye çıkacak? Ömer, Defne’ye öyle bir sürpriz yapacak ki… Tüm kalpleri eritecek cinsten.

KİRALIK AŞK 43. BÖLÜM FRAGMANI

barış arduç haberleri için

elçun sangu haberleri için