Ana sayfa Dizi Haberleri Kiralık Aşk’ı izleyenlere sürpriz! Çöp Adam dizisinde Elçin Sangu’nun çocukluğunu oynayan isim bakın kim çıktı?

Kiralık Aşk’ı izleyenlere sürpriz! Çöp Adam dizisinde Elçin Sangu’nun çocukluğunu oynayan isim bakın kim çıktı?

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Bir döneme damgasını vuran dizi olarak unutulmayanlar arasına girdi Kiralık Aşk dizisi. Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun başarılı partnerliği ve ekran uyumu ile çok sevilen romantik komedi dizisi, her iki oyuncu için de meslek hayatlarında bir dönüm noktası oldu adeta!

2015-2017 yılları arasında iki sezon yayınlanan ve 69 bölüm süren dizinin final bölümünde, izleyenleri büyük aşkın mutlu sonu bekliyordu. Diziyi heyecanla takip edenler, sonunda Ömer ve Defne çiftinin kızlarını da görme şansına erişti!

69. bölümde Defne’nin hamile olduğu ve sonrasında da aradan bir kaç yıl geçtiği, kızlarının büyüdüğü görülmüştü. Kiralık Aşk dizisinde Ömer ve Defne’nin kızları Emine’yi oynuyan küçük oyuncu, Mayra Narin’di. O zamanlar kızıl saçlarıyla Elçin Sangu’ya olan benzerliği nedeniyle diziye seçilmişti. Final bölümünde yer alan Mayra Narin, yıllar sonra yeniden Elçin Sangu ile buluştu!

blank

Kiralık Aşk döneminde 3-4 yaşlarında olan küçük oyuncu, aradan geçen 7 yılın ardından büyümüş haliyle bu kez de Çöp Adam’da Elçin Sangu’nun hayat verdiği Peri’nin küçüklüğünü oynadı. Mayra Narin’in yolu Elçin Sangu ile 6 yıl aranın ardından tekrar kesişti. Küçük oyuncu, Kiralık Aşk’ta kızını oynadığı Sangu’nun bu kez çocukluk anılarında Peri’ye hayat vermekte.

blank

Bu güzel sürprizi farkeden izleyicilerden Kiralık Aşk tutkunları, sosyal medyada da duruma dikkat çektiler. Peri’nin çocukluğunun ekrana geldiği sahnelerde Maya Narin, Elçin Sangu’ya olan benzerliğiyle bir kez daha dikkatleri çekmekte…