Ana sayfa Dizi Fragmanları Kirli Sepeti dizisi 24. yeni bölümde gerçekler Hayriye’nin suratına çarpıyor!

Kirli Sepeti dizisi 24. yeni bölümde gerçekler Hayriye’nin suratına çarpıyor!

tarafından ker_def

Kirli Sepeti isimli dizinin 24. yeni bölümünde neler alacağı merakla bekleniyor. Hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizi, iyi reytingler almayı da sürdürüyor.

17 Mart Pazar akşamı Now kanalında saat 20.00’da yayınlanacak olan dizinin 24. yeni bölümünde yaşanacakların detayı şöyle:

Hayriye’nin evdeki sorumluluklarının artmasıyla artık bir patronu daha vardır. Bu patron, hayatın acı gerçeklerini Hayriye’nin yüzüne tokat gibi çarpar.

Hayriye tam bu gerçeklerin altında ezilirken karşısına geçmişten biri çıkar ve yüzünü güldürür. Fakat bu mutluluk uzun sürmez.

Çünkü bu kavuşma bir anda tüm okları Hayriye’nin üzerine çevirir ve onu Yasemin’in kaçırılması olayında baş şüpheli yapar.

Oysa ki tüm olanların arkasında çok daha güçlü ve nefret dolu bir düşman vardır. Sanki kızını evlendiriyormuş gibi mutlu olan Songül, Medine’nin düğün alışverişlerine koşturur.

Medine ise ağzı kulaklarında gezerken yukarıdakiler bir kere daha aşağıdakilerden farkını sert bir şekilde belirtir. Ne demişler çok gülen çok ağlarmış…