Ana sayfa Dizi Fragmanları Kızıl Goncalar 17. yeni bölümde Cüneyd hayati bir tercih ile karşı karşıya kalıyor!

Kızıl Goncalar 17. yeni bölümde Cüneyd hayati bir tercih ile karşı karşıya kalıyor!

tarafından ker_def

Özcan Deniz ile Özgü Namal’ı başrolde buluşturan Kızıl Goncalar dizisinin 17. yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla bekleniyor. 6 Mayıs Pazartesi akşamı yayınlanacak olan yeni bölümden detaylar şöyle:

Zeynep, geçici olarak Levent’lere teslim edilirken öfkeli Naim kızını geri almanın yollarını aramaya başlar ancak hıncını da Meryem’den çıkarmayı ihmal etmez.

Öte yandan Zeynep’le konuştuktan sonra amcasına biat etmemeye karar veren Cüneyd ya üç fasıldan oluşan mücadeleyi kazanmak ya da hücreye cezasına razı gelmek zorundadır lakin Zeynep’in başına gelen bir felaket onu hayati bir tercih yapmaya zorlar.

Levent ve Meryem ise Gülayşe’nin ölümünde ucu dergaha uzanan önemli bir ipucuna daha ulaşır. Bir şüphenin peşine düşen yakalayan yalnız onlar değildir; Arif de Affan’ın sırrını açığa çıkarmaya karar vermiştir. Sadi Hüdayi, Hasna, Müyesser ve Affan ise vakt-ı muarazadan galip çıkmak için bir plan yaparlar.

Zeynep, Meryem ve Birgül’ün kızları okutma macerası büyük bir darbe alırken Zeynep mahkemede hangi evde yaşayacağına dair kararını açıklamak üzeredir. Ancak Alkanlı ailesini Mira üzerinden köşeye sıkıştıran Naim’in pes etmeye niyeti yoktur.