Ana sayfa Dizi Haberleri Kırmızı Oda dizisinde bakmaya bile zorlanacağınız sahneler geliyor!

Kırmızı Oda dizisinde bakmaya bile zorlanacağınız sahneler geliyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Cuma akşamları tv8 ekranlarında yayınlanan ve reytingleri ile diğer tüm dizilerin önünde bulunan Kırmızı Oda’nın yine etkileyici bir bölümü geliyor… Binnur Kaya’nın doktor hanım olarak başrolünde yer aldığı dizinin 11 bölümü geride kaldı. Şimdiye kadar sergilenen oyunculuk performansları, hikayelerden izleyicilere verilen büyük dersler ve elde edilen başarılı reytingler emeklerin de karşılığı oldu.

Yıllar sonra Binnur Kaya’nın yeniden ekrana dönmesinden mutlu olan dizi hayranları, Melisa Sözen’in canlandırdığı Alya karakterinin hikayesinin de devam ediyor olmasına seviniyor. Alya, 12. bölümde yeni kıyafetler alacak ve saçını yaptırmaya gidecek. Bu aslında Doktor hanımın bir başka mucizesi… Alya yeniden hayata dönerken, izleyiciler de o anları büyük bir keyifle takip edecek.

12. bölümden yayınlanan fragmanda Alya’nın artık alımlı ve zarif halini görecek olmanın heyecanı içindeki izleyiciler, sabırsızlıkla Cuma akşamını bekliyor.

Kırmızı Oda dizisinde yeni hikayeler de izleyicilere kendi hayatlarından belki de bazı parçalar sunacak. Ev içinde kadına şiddetin örneklerinden birisi sergilenecek. Belki de birçok kişi kendi hayatını düşünüp o sahnelerde göz yaşı dökecek.  Dayağın, şiddetin, hakaretin ne denli büyük bir sorun olduğu dizi ile bir kez daha anlatılacak. Belki de bu anları izlemeye bile zorlanacaksınız.

İşte Kırmızı Oda dizisinin 12.bölümünden ilk fragman: