Ana sayfa Dizi Haberleri Kırmızı Oda’dan sonra Binnur Kaya’nın yeni dizisinde oyuncu kadrosu bir harika!

Kırmızı Oda’dan sonra Binnur Kaya’nın yeni dizisinde oyuncu kadrosu bir harika!

tarafından ker_def

‘Canım Ailem’ ve ‘Aramızda Kalsın’ gibi Türkiye televizyon tarihine damgasını vurmuş, hafızalarda yer etmiş dizilerin yazarı ve yapımcısından yeni bir aile dizisi daha geliyor. Güzel Günler isimli yeni diziden ilk resmi bilgiler ortaya çıktı. Dizinin TRT1 ekranında yayınlanacağı belirtiliyor.

Yapımını TMC’nin yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği yeni dizi projesi ‘Güzel Günler’ için hazırlıklar tamamlandı. Dizinin oyuncuları da hep birlikte poz verdi. Binnur Kaya, 2 sezon süren ve büyük başarı kazanan Kırmızı Oda’dan sonra yeni sezonda yeniden hayranlarının karşısına çıkacak.

Kırmızı Oda'dan sonra Binnur Kaya'nın yeni dizisinde oyuncu kadrosu bir harika! 7

Dizinin oyuncu kadrosunda çok önemli isimler bir araya geldi. Güldür Güldür Show programından ayrılan Ecem Erkek, Güzel Günler projesi ile yeniden dizi setlerine adım atacak.

Son Yaz ve Annenin Sırrıdır Çocuk isimli televizyon dizilerinin yanı sıra, Netflix’te büyük beğeni kazanan Mezarlık dizisinde de başrolde yer alan Olgun Toker, yeni dizinin kadrosunda yer alıyor.

Sete çıkmak için gün sayan projede Osman Taşçı yönetmen koltuğunda otururken, dizinin senaryosu ‘Canım Ailem’ ve ‘Aramızda Kalsın’ gibi TMC yapımı unutulmaz dizilerin yazarı Selin Tunç imzasını taşıyor.

Uzun yıllardır televizyon dizilerinde yer almayan Zeynep Çamcı da yine yeni dizi ile birlikte hayranları ile tekrar ekranda buluşacak.

Selma ile Mihran’ın doğdukları gün kulağına fısıldanan ölümsüz aşkın, bu aşkın ardındaki sırların ve onları kucaklayan sıcak, eğlenceli, neşeli bir ailenin hikayesini izleyeceğimiz Güzel Günler’in oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı isimler yer alıyor

İşte dizinin oyuncu kadrosu: “Binnur Kaya, Ecem Erkek, Leyla Tanlar, Zeynep Çamcı, Yıldıray Şahinler, Olgun Toker, Orkuncan İzan, Duygu Köse ve Seray Gözler.”