Kıvanç Tatlıtuğ, 3 aylık keyif için büyük para harcadı

23 Kasım 2017 Perşembe, 07:31
Kıvanç Tatlıtuğ, 3 aylık keyif için büyük para harcadı

Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer’le yaşadığı sakin hayatını Akdeniz’e taşıdı.

Yeni filminin çekimleri için Kaş’ta bulunan Kıvanç Tatlıtuğ, otelde konaklamak yerine lüks bir ev kiraladı.

Takvim’in haberine göre yeni filmi ‘Hadi Be Oğlum’un çekimleri için Kaş’ta olan Kıvanç Tatlıtuğ, otelde konaklamak yerine lüks bir ev kiraladı. Ünlü oyuncu, böylece eşi Başak Dizer’le yaşadığı sakin hayatını da Akdeniz’e taşıdı.

Stil danışmanı Başak Dizer’le geçtiğimiz yıl Paris’te evlenen Kıvanç Tatlıtuğ, ev hayatını sevdi. Öyle ki çekimlerine geçtiğimiz ay başlanan ‘Hadi Be Oğlum’ filmi için Kaş’ta bulunan Tatlıtuğ, otelde konaklamak yerine ev tutmayı tercih etti.

İstanbul’daki aile yaşantısını eşiyle Kaş’ta da sürdürmek isteyen ünlü oyuncu, 4 odalı dubleks lüks bir villa kiraladı. Yakışıklı oyuncu, Başak Dizer’le beğendiği yüzme havuzlu ve bahçeli villa için de kesenin ağzını açtı. Tatlıtuğ’un çekimlerden arta kalan zamanlarda Dizer’le Akdeniz manzarasına karşı romantik anlar yaşadığı lüks villaya geceliği 250 dolar (yaklaşık bin TL) ödediği öğrenildi.

Günlük temizlik, ekmek ve manav servisinin sunulduğu site içerisindeki villayı 3 aylığına kiralayan oyuncunun cebinden bunun için de yaklaşık 100 bin TL çıktı.

YOĞUN İLGİDEN KAÇTI

Yoğun ilgiden uzaklaşmak için de otel yerine villada kalan Tatlıtuğ’un bu kararı ise Dizer’in paylaşımıyla ortaya çıktı. Önceki gün havuz başından Akdeniz manzarasını instagram’da paylaşan güzel stil danışmanı, İstanbul’daki işlerinden bulduğu ilk fırsatta soluğu eşinin yanında alıyor. Mutlu evlilikleriyle magazin dünyasının örnek çifti olan ikili, bu sayede Tatlıtuğ’un şehir dışı projeleri yüzünden de ayrı kalmıyor. Ünlü oyuncunun günlüğü yaklaşık bin TL’ye kiraladığı villada sonsuzluk havuzu, jakuzi ve spor salonu gibi birçok lüks detay da bulunuyor. Kaş’taki villa, manzarasıyla da dikkat çekiyor.

başak dizer haberleri için

kıvanç tatlıtuğ haberleri için