Kıvanç Tatlıtuğ dizilere dönüşüyle ilgili net tarih verdi!

23 Şubat 2018 Cuma, 07:27
Kıvanç Tatlıtuğ dizilere dönüşüyle ilgili net tarih verdi!
Son dizisi Cesur ve Güzel’di

Yakışıklı aktör Kıvanç Tatlıtuğ, oyuncuların son dönemde AVM’lerdeki sinema salonlarını gezerek tanıtım yapmasıyla ilgili “Benim işim oyunculuk, salon gezmek değil” dedi.

Vatan Gazetesi’nden Umut Ünver’in haberine göre oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, abisi Cem Tatlıtuğ’a mide endoskopisi yapılması için Ulus’ta bulunan bir hastaneye gitti. Tatlıtuğ, ”Midesinde küçük bir problemi vardı. Durumu iyi çok şükür” dedi. ‘Hadi Be Oğlum’ filmiyle alakalı konuşan Tatlıtuğ, “Filmden memnunuz. İnsanların samimiyetimizi hissetmiş olmaları çok güzel bir şey” dedi.

Muhabirlerin “Siz de şehir şehir AVM’lerdeki sinema salonlarını gezecek misiniz?” sorusuna Tatlıtuğ, “Sinema salonları gezmek benim işim değil. Benim işim oyunculuk, ben de işimi yapıyorum. Ben yaptığım işe, samimiyete bakarım. Benim içime sinen bir iş oldu” dedi.

Tatlıtuğ, dönem dizisinde rol alıp almayacağına dair ise “Her şeyi oynarım sıkıntı yok. Önümüzdeki sene dizi yapacağım. Zor bir yapım olacak” dedikten sonra klasik otomobiliyle evinin yolunu tuttu.

Kıvanç Tatlıtuğ son olarak Tuba Büyüküstün ile birlikte geçen sezon sona eren Cesur ve Güzel dizisinde rol almıştı. Ancak Tatlıtuğ’un son dizisi öncekilere oranda çok daha büyük etki yaratmamıştı.

kıvanç tatlıtuğ haberleri için