Kıvanç Tatlıtuğ hayranlarını bu haber çok sevindiricek! Yeni bir diziyle geliyor!

11 Ağustos 2018 Cumartesi, 14:29
Kıvanç Tatlıtuğ hayranlarını bu haber çok sevindiricek! Yeni bir diziyle geliyor!
Tuba Büyüküstün ile birlikte oynadığı Cesur ve Güzel dizisinden sonra ekranda yer almayan Kıvanç Tatlıtuğ, yeni sezonda bir diziyle dönmeye hazırlanıyor.

Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filminin çekimlerini tamamlayan Kıvanç Tatlıtuğ, yeni dizisine hazırlanıyor.

Geçen yıl yine Ay Yapım’la çalışacağını duyuran yakışıklı oyuncu, senaryosunu Ali Aydın’ın yazdığı ‘Çarpışma’ dizisinde rol alacak. Show TV’nin dizi listesinde görünen projede son olarak Çukur’da komiser Emrah rolüne hayat veren Alperen Duymaz’ın da sürpriz bir karaktere hayat vereceği konuşuluyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un polis rolüyle seyirci karşısına çıkacağı dizi, geçen yıldan beri Ay Yapım’ın gündeminde yer alıyordu.

Kıvanç Tatlıtuğ’un da senaryoyu okuyup çok beğendiği biliniyordu. Öte yandan dizide bir kızı olan başrol kadın karakteri Zeynep için de Serenay Sarıkaya ve Cansu Dere gibi ünlü yıldızların adı kulislerde dolaşıyor.

Hazırlıklarının bayram sonrası hızlanması beklenen ‘Çarpışma’nın yönetmen koltuğunda Hilal Saral’ın mı, Uluç Bayraktar’ın mı yoksa başka sürpriz bir ismin mi oturacağı ise merak konusu…

Kıvanç Tatlıtuğ’un geçen sezon adının geçtiği FOX’un Prison Break dizisinin ise senaryosu istenildiği gibi çıkmadığı için yeniden yazdırıldığı öğrenildi. (Medyatava/Birsen Altuntaş)

Alperen Duymaz haberleri için

cansu dere haberleri için