Ana sayfa Sosyal Medya Kıvanç Tatlıtuğ öyle bir geri döndü ki Yakamoz S-245 vizyona girdiği an gündem yerinden oynadı!

Kıvanç Tatlıtuğ öyle bir geri döndü ki Yakamoz S-245 vizyona girdiği an gündem yerinden oynadı!

tarafından sule sule

Televizyongazetesi.com/Detay – Türkiye’nin en başarılı oyuncularından Kıvanç Tatlıtuğ, üç yıl aradan sonra dün Yakamoz S-245 dizisiyle yeniden hayranlarının karşısına çıktı. Tatlıtuğ öyle bir geri döndü ki Türkiye’de gündem deyim yerindeyse yerinde oynadı.

Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolü Özge Özpirinçci’yle paylaştığı ve uzun süredir heyecanla beklenen Yakamoz S-245 nihayet Netflix’te yayına girdi. Dizi yayına girer girmez Kıvanç Tatlıtuğ gündemi yerinden oynattı. Çünkü yakışıklı oyuncu üç yıl aradan sonra yeniden hayranlarıyla buluşmuş, hasret sona ermişti.

Yakamoz S-245’le ilgili yorumlar da çok olumlu. Dizinin hikayesi çok beğenilirken en çok övgü Kıvanç Tatlıtuğ’a geldi. Tatlıtuğ’un sualtı araştırmaları yapan akademisyen Arman’ı canlandırdığı dizi çok farklı hikayesiyle dikkat çekiyor. Yakamoz S-245’in hikayesi özetle şöyle:

Kıvanç Tatlıtuğ öyle bir geri döndü ki Yakamoz S-245 vizyona girdiği an gündem yerinden oynadı! 15

Bilimsel araştırma yapmak üzere küçük bir denizaltıyla suyun altına inen Arman ve arkadaşları, 15 saat sonra suyun üzerine çıktıklarında bambaşka bir dünyayla karşılaşıyor. Dünyada öyle büyük bir felaket olmuştur ki güneş doğduğu an herkes ölmektedir. Üstelik dünyadaki tüm elektronikler de bozulmuştur. Arman ve ekibinin yeniden suyun dibine inmekten başka bir çaresi yoktur.

Hem hikayesi hem de oyunculukları çok beğenilen dizide en çok övgüyü alan ise herkesin çok özlediği Kıvanç Tatlıtuğ oldu. Twitter’da gündemin ilk sırasında yerleşen Kıvanç Tatlıtuğ’a herkes övgüler yağdırdı.

Dizi Analizi isimli hesap yaptığı paylaşımda Kıvanç Tatlıtuğ’un müthiş bir dönüş yaptığına dikkat çekildi ve “3 yıl sonra geldi, hem de nasıl gelmek… Karakteri, oyunculuğu, duruşu, mimikleri, ses tonu, rolü yaşayışı… Bir oyuncuda aradığım tüm özellikler var kendisinde. Her projesinde olduğu gibi döktürmüş, yine hayran kaldık kendisine. İyi ki sen Kıvanç Tatlıtuğ.”

Kıvanç Tatlıtuğ öyle bir geri döndü ki Yakamoz S-245 vizyona girdiği an gündem yerinden oynadı! 16

Bir izleyici de Kıvanç Tatlıtuğ’un bu ülkenin en iyisi olduğuna dikkat çekti ve “#YakamozS245 izledik, bitti. Lafı çok uzatmaya gerek yok. Kıvanç Tatlıtuğ bu ülkenin en iyisi. Hem oyunculuk hem karakter hem de fiziksel olarak. Bir tık üstü yok. Yeni baba da oldu, tutabilene aşk olsun. Nazar değmesin abime. Şu endama bak be…”

Kıvanç Tatlıtuğ öyle bir geri döndü ki Yakamoz S-245 vizyona girdiği an gündem yerinden oynadı! 17

Bir başka izleyici de ikinci sezonu dört gözle beklediklerini yazdı ve şöyle devam etti: “Oyunculuklar, hikaye, kurgu hepsi on numara. Kıvanç Tatlıtuğ zaten her projesinde olduğu gibi Yakamoz’da da resmen yaşamış. Abartısız söylüyorum şuana kadar ki Türk dizi tarihinin en iyi dizisi. Emeği geçen herkesi kutluyorum ???????? ikinci sezonu bekliyoruz…”

Kıvanç Tatlıtuğ öyle bir geri döndü ki Yakamoz S-245 vizyona girdiği an gündem yerinden oynadı! 18

Yakamoz S-245 ile ilgili Twitter’da yapılan diğer paylaşımlardan bazılarını aşağıda görebilirsiniz.

Kıvanç Tatlıtuğ öyle bir geri döndü ki Yakamoz S-245 vizyona girdiği an gündem yerinden oynadı! 19Kıvanç Tatlıtuğ öyle bir geri döndü ki Yakamoz S-245 vizyona girdiği an gündem yerinden oynadı! 20Kıvanç Tatlıtuğ öyle bir geri döndü ki Yakamoz S-245 vizyona girdiği an gündem yerinden oynadı! 21Kıvanç Tatlıtuğ öyle bir geri döndü ki Yakamoz S-245 vizyona girdiği an gündem yerinden oynadı! 22Kıvanç Tatlıtuğ öyle bir geri döndü ki Yakamoz S-245 vizyona girdiği an gündem yerinden oynadı! 23