Ana sayfa Sosyal Medya Kız babası olan Barış Arduç’un kızıyla ilk fotoğrafına tebrik mesajı yağdı!..

Kız babası olan Barış Arduç’un kızıyla ilk fotoğrafına tebrik mesajı yağdı!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu çift, Gupse Özay ile Barış Arduç, geçtiğimiz günlerde kızlarını kucaklarına alarak ilk kez anne -baba olmanın heyecanını yaşamışlardı.

‘Deliha’ filminin setinde başlayan arkadaşlıkları aşka dönüşen Gupse Özay ile Barış Arduç, iki yıl önce Çeşme’de kıyılan bir  nikah ile dünyaevine girmişti. Bir süredir anne ve babalık heyecanı yaşayan oyuncu çiftin bebekleri dünyaya gözlerini açtı.

TRT1’de yayınlanan Alparslan Büyük Selçuklu dizisindeki performansıyla beğeni toplayan oyuncu Barış Arduç, baba olduktan sonra kızıyla ilk fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

Kız babası olan Barış Arduç'un kızıyla ilk fotoğrafına tebrik mesajı yağdı!.. 8

Ünlü oyuncu, instagram hesabından elinde pusetle kızını taşıdığı bir fotoğrafını yayınladı. Barış Arduç’un biberon emojisiyle paylaştığı fotoğrafa yorum yağdı.

Burcu Biricik, Zeynep Çamcı, Uraz Kaygılaroğlu, Sarp Akkaya, Cengiz Bozkurt ve Hatice Aslan’ın da aralarında bulunduğu pek çok ünlü isim de paylaşıma yaptkları yorumlarda çifti tebrik ettiler.

Kız babası olan Barış Arduç'un kızıyla ilk fotoğrafına tebrik mesajı yağdı!.. 9

Gupse Özay ile Barış Arduç çifti kızlarına Jan Asya adını verdi. Çerkez kökenli bir isim olan Jan, ‘atak, çevik, becerikli, çalışkan ve asil soylu bir aileden gelen’ anlamına geliyor.

Ünlü çift sosyal medyadan yaptıkları ortak paylaşımda; kızlarının elinin göründüğü bir fotoğrafı yayınlayarak, ‘Arayan soran herkese çoook teşekkürler’ notunu düştüler.