Ana sayfa Dizi Fragmanları Kızılcık Şerbeti dizisi 4. bölümde işler fena karıştı, Pembe’de büyük suçlama

Kızılcık Şerbeti dizisi 4. bölümde işler fena karıştı, Pembe’de büyük suçlama

tarafından ker_def

Show TV’nin yapımını Gold Film’in üstlendiği dizisi Kızılcık Şerbeti’nin yeni bölümünden üçüncü tanıtım yayınlandı. Kıvılcım ve Ömer’in baş başa buluştuğu anların dikkat çektiği heyecan dolu tanıtımda Alev ve Abdullah’ın beraber yemeğe çıkması iki aile arasındaki dengeleri sarsıyor.

Abdullah’ın Almanya’ya gideceğini söylemesinin üzerine Alev’in de aynı ülkeye gideceğinin öğrenilmesi kafaları karıştırırken Pembe’nin, Sönmez ve Kıvılcım’ın karşısına çıkarak “Kardeşinizin kocamla ilişkisi var” demesi herkesi şoke ediyor. Bu çarpıcı sözlerin üzerine yaşanacaklar ise şimdiden büyük bir merak konusu…

KIZILCIK ŞERBETİ’NİN ÜÇÜNCÜ BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Doğa’nın düğün öncesi ailesiyle birlikte çıktığı bekarlığa veda partisi Fatih’in ailesinin büyük tepkisini çekti. Fatih ve Doğa’nın ilk kez restleştiği bölümde çiftin ilk tartışması da gerçekleşti. Gelinlik seçiminde de ayrı düşen iki ailenin düğün günü yaşadıklarını, izleyenler nefeslerini tutarak seyretti.

Doğa’nın teyzesi Alev’in organize ettiği düğünde, dansçıların sahne alması Fatih’in ailesinin davetlilerinin mekanı terk etmesine neden oldu. Bölümün final sahnesinde ise yaşananları daha fazla kaldıramayan Kıvılcım gözyaşlarına boğuldu. Kıvılcım’ı, ona yakınlaşmaya başlayan Ömer’in teselli etmesi dikkatleri çekti.

Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı, yönetmenliğini Ketche’nin üstlendiği Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda şu isimler bulunuyor:

“Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar.”

Kızılcık Şerbeti yeni bölümüyle Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!