Ana sayfa Sosyal Medya Yağmur Tanrısevsin hakkında ortaya atılan iddia doğruysa eğer çok konuşulur!..

Yağmur Tanrısevsin hakkında ortaya atılan iddia doğruysa eğer çok konuşulur!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay-Ekranlara en son ATV’nin Kalp Yarası dizisiyle gelen güzel oyuncu Yağmur Tanrısevsin hakkında ortaya atılan bir iddia çok konuşulacak türden.

Magazin basınında oyuncu hakkında yer alan haberler, oyuncunun adının gündeme oturmasını sağladı. Bu haberlere göre; Yağmur Tanrısevsin dünyaca ünlü  Versace markasının yüzü seçildi. İddiaya göre, oyuncu, markanın Türkiye’deki ilk temsilcisi oldu.

Firma için İstanbul’da kamera karşısına geçen Yağmur Tanrısevsin, önümüzdeki günlerde İtalya’ya giderek, çekimlere devam edecek. Oyuncunun reklam çekimi için 500 bin euro (9 milyon 600 bin TL) aldığı da iddialar arasında.

2012 yılında Adını Feriha Koydum dizisindeki ‘Ece’ karakteri sayesinde tanınan oyuncu, daha sonra da Güneşi Beklerken dizisiyle bir anda popüler hale geldi.

Kaçak, Mayıs Kraliçesi, İki Yabancı gibi dizilerle tecrübeler kazanan oyuncu, bir süre ekrana ara vermişti. Bu arayı Kalp Yarası dizisi ile bitiren ve ‘Ayşe Yılmaz’ karakteri ile de çok sevilen oyuncu, güzelliği, zarafeti ve sıcak kanlı kişiliği ile hayranlarından övgüler alıyor.

Kalp Yarası’ndan hemen sonra yeni bir projeye başlamak istemeyen oyuncu bunun nedenlerini de yaptığı açıklamada şu sözlerle anlatmıştı;  “Doğru tercih yapmak istedim. İçime sinen, doğru bir senaryo olduğu zaman iş yapıyorum. Şu anda öyle çok güzel senaryolar var onlardan birisiyle tekrardan ekranda yer alacağım.”