Ana sayfa Dizi Fragmanları Kızılcık Şerbeti dizisi 49. yeni bölümde Doğa’nın itirafı izleyicileri duygulandıracak!

Kızılcık Şerbeti dizisi 49. yeni bölümde Doğa’nın itirafı izleyicileri duygulandıracak!

tarafından ker_def

Show TV’nin yapımını Gold Film’in üstlendiği, reyting rekorları kıran dizisi Kızılcık Şerbeti’nin yeni bölümünden ikinci tanıtım yayınlandı. Cuma akşamlarının bir numarası olmayı sürdüren Kızılcık Şerbeti dizisinin 2 Şubat Cuma akşamı yayınlanacak yeni bölümü öncesinde izleyiciler büyük heyecan yaşıyor.

Doğa’nın “Ben Fatih’i çok seviyorum…” itirafının dikkat çektiği tanıtımda Doğa ve Fatih anlaşmalı olarak boşanmak için masaya oturuyor.

Umut’un tutuklanması heyecanı yükseltirken, Abdullah ve Alev’in karşı karşıya geldiği görülüyor. Nilay’ın Mustafa’ya test yaptıracağını ve ardından ondan boşanacağını söylemesi tanıtıma damga vururken, “Nilay’ın çocuğu kimden?” sorusunun yanıtı merakla bekleniyor.

Ömer ve Görkem arasındaki yakınlık giderek artarken; bir kadının Ertuğrul hakkındaki iddiası Kıvılcım’ı şoke ediyor.

Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı, yönetmenliğini Ketche’nin üstlendiği Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda şu isimler bulunuyor:

“Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Yiğit Kirazcı, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Serkan Tınmaz, Kayra Şenocak, Rahimcan Kapkap, Selin Türkmen, Soydan Soydaş, Sevim Erdoğan, Özlem Çakar Yalçınkaya, Bahtiyar Memili, Gizem Yanık, Ebru Destan, Pelin Bölükbaşı, Vurgun Adalayı, Duygu Aslan ve Aysun Demir Kurtuldu.”

Kızılcık Şerbeti yeni bölümüyle Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!