Ana sayfa Dizi Fragmanları Kızılcık Şerbeti dizisinde Doğa’nın kararı hikayenin yönünü belli edecek!

Kızılcık Şerbeti dizisinde Doğa’nın kararı hikayenin yönünü belli edecek!

tarafından ker_def

Show TV’nin, yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği dizisi Kızılcık Şerbeti’nin başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman ve Yiğit Kirazcı yer alıyor.

Sıla Türkoğlu’nun başarıyla canlandırdığı Doğa karakterinin Fatih ile ilgili ilişkilerinin nereye gideceğine yönelik kararı heyecanla bekleniyor. Dizide hikayenin gidişatını bu detay belli edecek gibi gözüküyor.

Kızılcık Şerbeti’nin 49. Bölümünde yaşanacaklarla ilgili detaylar şöyle: Mustafa’nın suçlamaları karşısında sinirlenen Nilay, çocuğunu alarak evi terk eder. Nursema’ya gelir ancak Nursema haberi annesinden almıştır, kapıyı açmaz. Nilay’a, Sönmez yardım eder ve onu eve alır. Nilay tüm gerçekleri Sönmez’e anlatır. Bu arada Mustafa da kendi ailesine boşanmak istemesinin detaylarını söyler.

Kıvılcım ve Rüzgar, bu sefer de okumak istemeyen bir kız için kolları sıvarlar. Çimen ve Gökhan’ın ilişkisi ilerlemekte, ancak Gökhan evli olduğu gerçeğini saklamaktadır.

Dernekte çalışan bir kızın Ertuğrul hakkında söyledikleri Kıvılcım’ın kafasını karıştırır. Fatih, ilişkilerine devam etme ya da bitirme konusunda bir karar vermesi için Doğa’yı zorlar.

Yeni girdiği işler Umut’un başına bela açar. Abdullah ayaklanır ayaklanmaz Alev ile buluşur ve boşanmasının biraz süre alacağını söyler. Alev bu sıkıntılı döneme daha fazla katlanmak istemez. Alev konuyu kökünden çözmek için Pembe’ye gider.

“Kızılcık Şerbeti” yeni bölümüyle 2 Şubat Cuma saat 20.00’de Show TV’de!