Ana sayfa Dizi Fragmanları Kızılcık Şerbeti dizisinde hem hikaye hem de reytinglerde büyük sınav!

Kızılcık Şerbeti dizisinde hem hikaye hem de reytinglerde büyük sınav!

tarafından ker_def

Show TV’de ekrana gelmeye başlayan, Cuma akşamlarının farklı dizilerinden birisi olan Kızılcık Şerbeti, ikinci bölümü ile 4 Kasım akşamı saat 20.00’da izleyicilerle bir kez daha buluşacak. İlk bölümde etkili bir hikaye ortaya konulmasına rağmen, elde edilen reytingler bir hayli düşük olmuştu.

Yalı Çapkını dizisinin büyük bir sıçrama yapmasının olumsuz sonuçlarının Kızılcık Şerbeti dizisini de kötü etkileyeceği geçen hafta anlaşıldı. Bu hafta elde edilecek reyting oranları önemli bir sınav niteliği taşıyor. Ayrıca hikayeyi beğenenler, yeni bölümde nasıl gelişmeler olacağını da merakla bekliyor.

Kızılcık Şerbeti dizisinde hem hikaye hem de reytinglerde büyük sınav! 7

Kızılcık Şerbeti’nin ikinci bölümünde; kızı Doğa’nın çok muhafazakar bir ailenin oğluyla evlenmiş olmasıyla yıkılan Kıvılcım, her ne kadar bu evliliğin çok uzun ömürlü olmayacağına inanmaktaysa da kızı için şimdilik geride durmayı tercih eder. Doğa ise yeni hayatına alışma sürecinde zorlanmaktadır.

Doğa’nın yaşadığı sağlık sorunu iki aileyi bir araya getirecek, Pembe bunu fırsat bilerek ailelerin yakınlaşması için ortam yaratmaya çalışacaktır. Ancak bir araya gelinen ortamlarda yaşam ve düşünce farklılıkları iyice gün yüzüne çıkacaktır. Muhafazakar ailenin içinde tanıdığı Ömer ise Kıvılcım için bir muammadır. Hele ki onunla çok farklı bir ortamda karşılaştığında…

Yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda şu isimler bulunuyor: “Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar.”

“Kızılcık Şerbeti” yeni bölümüyle 4 Kasım Cuma saat 20.00’de Show TV’de!